Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ηλεκτρονικά η κατάθεση μισθωτηρίων συμβολαίων


glaps

Recommended Posts

ΣΕ ολους μας ένα μεγαλο ποσοστο είναι μηχανικοι που ψαρευουν τιμες......μετα από λιγο μαθαίνεις να τους ξεχωρίζεις και εχει πλακα.....

η πλακα είναι ότι ακομα και η ανακυκλωση τηλεφωνημάτων ειχε   αποτέλεσμα να πεσουν τιμες.....σου ελεγε ο άλλος ειχα 4 τηλεφωνα 0 πεα,,παιρνω ακριβα, δεν καταλαβαινε ότι οι 3 ηταν ψαρεμα...

 

για αυτιο λεω ειμαστε για γελια.....

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

αφου ρε ικαρε ειμαστε για γελια......

 

παιρνουμε μεταξυ μας τηλεφωνα και ριχνουμε τις τιμες!!!!!!...

 

μπολεκ και λολεκ....θου βου ,και  γκουφη ....θα σκιζαν τα πτυχια τους...

εμενα ετυχε να με παρουν μεχρι και 3 μηχανικοι σε μια μερα .....

 

 

ΥΓ πρεπει το γπσ να διορθωσει το πρόβλημα  αμεσα...........

(για να μην λεει ο αδμιν ότι ειμαστε εκτος θεματος)

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που νόμιζα ότι με πήρε ενημερωμένος ιδιοκτήτης προχθές και χάρηκα....η αλήθεια είναι ότι μου έκανε εντύπωση η σωστή ορολογία του όταν με ρώτησε για το "πιστοποιητικό ενεργειακής απόδοσης" και το "φύλλο ελέγχου λέβητα".

Άσε που ιδιώτης δεν τα λέει σωστά αυτά, πιο εύκολα του έρχεται να πει "ναβουχοδονόσορας" παρά τα παραπάνω. :mrgreen:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Για να τους ξεχωρίζετε, ο ιδιώτης λέει πάντα κάτι σε χαρτί...."πήγα εφορία και μου ζητήσανε ένα χαρτί"...ή "θέλω το χαρτί για το μισθωτήριο" κάτι τέτοιο...

Link to comment
Share on other sites

Τωρα αμα σας πω πως δε μου ειχε περασει ποτε απο το μυαλο πως τηλεφωνηματα που δεν καρποφορησαν ηταν "συναδελφοι" που ψαρευανε τιμες, θα με θεωρησετε χαζο?  :mrgreen:

Ισως δεν ειχα πολλες κλησεις που τελικα να μην εκατσαν.

Παντως τιμες δεν εριξα λογω αυτου...

Link to comment
Share on other sites

Τωρα αμα σας πω πως δε μου ειχε περασει ποτε απο το μυαλο πως τηλεφωνηματα που δεν καρποφορησαν ηταν "συναδελφοι" που ψαρευανε τιμες, θα με θεωρησετε χαζο?  :mrgreen:

Συνάδερφε κάνε πιο δίπλα να κάτσω και εγώ στη σειρά...μια από τα ίδια!

Link to comment
Share on other sites

ΔΟΥ της Θεσσαλονικης παντως ακομα δεχεται θεωρηση μισθωτηριων στο γκισε με τον παλιο πατροπαραδοτο τροπο που ολοι αγαπησαμε...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.