Μετάβαση στο περιεχόμενο

Καταθεση αμοιβης για ΠΕΑ


irini86

Recommended Posts

Συμφωνητικο δεν κανεις?

Μονο εγω ειμαι ο μ@λ@κ@ς που εχω γεμισει 2 ντοσιε θηρια με συμφωνητικα?

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια έχω κάνει στο 30%. Πολλούς που είχα από επαρχία, εξωτερικό....τρέχα γύρευε...πάλι καλά που πληρώθηκα... :mrgreen:

Βέβαια ΤΣΜΕΔΕ-ΕΜΠ που μιλάμε εδώ ούτε μία φορά δεν έχω δώσει

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάνω και συμφωνητικό (δεν τα έχω ανεβάσει κάποια στιγμή θα το κάνω), ΤΣΜΕΔΕ-ΕΜΠ πληρώνω, αλλά δεν στήνομαι στις ουρές, το πληρώνω από εδώ.

 

Το θέμα με τα ΠΕΑ είναι να βρεις πελάτη να πληρώσει καμιά αξιοπρεπή αμοιβή! 

Όλα τα άλλα είναι λεπτομέρειες πλέον...

Link to comment
Share on other sites

ηρθα!

λοιπον ο μεγαλος αριθμος που ζηταει η τραπεζα ειναι ο κωδικος πληρωμης που το βρησκουμε αυτο στην εντολη πληρωμης δεν γραφει τιποτα

επισης το φεμ απο ιανουαριο του 14 θα συμπληρωνουμε μια αιτηση ηλεκτρονικα θα την τυπωνουμε και θα παμε τραπεζα να πληρωνουμε

οσο για το γιατι θελω να πληρωσω κρατησεις απλα επειδη ειναι η πρωτη φορα κια θελω να μαθω τη διαδικασια πως ειναι κανονικα για να δω πως θα κινουμε απο δω και περα

 

αυτη η σελιδα που μπαινει ο stek και πληρωνει εμπ-τσμεδε ειναι της εθνικης?

μπαινω και βγαζω κωδικους μονο για εκει η μπορω με τους κωδικους του ebanking?

Edited by irini86
Link to comment
Share on other sites

Βρε συ Ειρηνη, οκ σεβαστη η θεληση σου να πληρωσεις ΤΣΜΕΔΕ και ΦΕΜ

Θα μπορουσες τουλαχιστον να μου εξηγησεις το λογο που θελεις να μπεις σε αυτα τα εξοδα?

Προσωπικα πληρωνα ΤΕΕ μοναχα μεχριν να καταργηθει και ΤΣΜΕΔΕ-ΕΜΠ και ΦΕΜ δεν κατεθεσα ουτε μια φορα. 

Δε βρισκω λογο κανεναν απολυτως να μπω σε αυτη τη διαδικασια

 

Συμφωνητικα κανω κι εγω σε ολους, σε καποιους λιγους δε μπορω να εχω την υπογραφη τους οποτε τα αφηνω ακλαφτα.

Στους υπολοιπους ομως κανω κανονικα, απλα δεν τα εχω ανεβασει ακομα στο συστημα. Καποια στιγμη θα το κανω, ετσι για να μην αφησω εκκρεμοτητα, οχι πως θα τα δει και κανενας δηλαδη...

Link to comment
Share on other sites

 

Συμφωνητικα κανω κι εγω σε ολους, σε καποιους λιγους δε μπορω να εχω την υπογραφη τους οποτε τα αφηνω ακλαφτα.

Στους υπολοιπους ομως κανω κανονικα, απλα δεν τα εχω ανεβασει ακομα στο συστημα. Καποια στιγμη θα το κανω, ετσι για να μην αφησω εκκρεμοτητα, οχι πως θα τα δει και κανενας δηλαδη...

 

με 200+ ΠΕΑ, δε σε βλέπω και πολύ πιθανό, εκτός αν προσλάβεις κάναν υπάλληλο για πρακτική :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.