Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΕΠΕΙΓΟΝ!!!SOS!!!ΖΗΤΗΜΑ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΘΑΝΑΤΟΥ!!!


geoste

Recommended Posts

ΕΠΕΙΓΟΝ: ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΦΙΕΡΩΣΤΕ ΜΕΡΙΚΑ ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΖΗΤΗΜΑ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΘΑΝΑΤΟΥ ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ 

Ο πολυαγαπήμενος μου σύζυγος χρειαζεται την άμεση βοήθεια σας. 

Του διαγνώστει απο το πουθενά <<οξεία Λευχαιμία>>και δίνει τον δικό του αγώνα και μαζί του και όλοι εμείς που τον αγάπαμε. 

Από εδώ και πέρα θα χρειαζόμαστε συνέχεια ..ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑ.. 

Αν θέλετε να τον βοηθήσετε και να του χαρίσετε ΖΩΗ μπορείτε να δώσετε ΑΙΜΑ σε οποιοδήποτε νοσοκομείο και να δωσετε τα στοιχεία του συζύγου μου που είναι τα έξης:ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ ΠΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΕΤΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕΤΑΞΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ. 

Για ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑ μπορείτε ΜΟΝΟ στο νοσοκομείο ΜΕΤΑΞΑ.για ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ επικοινωνήστε μαζί μου στο τηλέφωνο 6936174645 Στεργίου-Χαλκιοπούλου Νατάσα Είναι σύζυγος και πατέρας 2 μίκρων κοριτσιών. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΤΕ ΤΟ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΟΥ. Σας ευχαρίστω θερμά. 

 

Νατάσα Στεργίου
Edited by geoste
Link to comment
Share on other sites

 

ΕΠΕΙΓΟΝ: ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΦΙΕΡΩΣΤΕ ΜΕΡΙΚΑ ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΖΗΤΗΜΑ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΘΑΝΑΤΟΥ ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ 

 

Ο πολυαγαπήμενος μου σύζυγος χρειαζεται την άμεση βοήθεια σας. 

 

Του διαγνώστει απο το πουθενά <<οξεία Λευχαιμία>>και δίνει τον δικό του αγώνα και μαζί του και όλοι εμείς που τον αγάπαμε. 

 

Από εδώ και πέρα θα χρειαζόμαστε συνέχεια ..ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑ.. 

 

Αν θέλετε να τον βοηθήσετε και να του χαρίσετε ΖΩΗ μπορείτε να δώσετε ΑΙΜΑ σε οποιοδήποτε νοσοκομείο και να δωσετε τα στοιχεία του συζύγου μου που είναι τα έξης:ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ ΠΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΕΤΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕΤΑΞΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ. 

 

Για ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑ μπορείτε ΜΟΝΟ στο νοσοκομείο ΜΕΤΑΞΑ.για ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ επικοινωνήστε μαζί μου στο τηλέφωνο 6936174645 Στεργίου-Χαλκιοπούλου Νατάσα Είναι σύζυγος και πατέρας 2 μίκρων κοριτσιών. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΤΕ ΤΟ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΟΥ. Σας ευχαρίστω θερμά. 

 

Νατάσα Στεργίου

 

 

Καλημέρα παιδιά,

κρίνω σκόπιμο να επαναφέρω την χθεσινή παράκλιση της συναδέλφου Geoste  στα πρώτα θέματα, προς ενημέρωση.

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ρώτησα επειδή εγώ έδινα τακτικά και μέχρι πρόσφατα που για κάποιους λόγους δεν μπορώ να δώσω. Κάνω όμως προτροπή για όσους δίνουν ή μπορούν να δώσουν ότι ένα ο Πειραιάς δεν είναι μακριά και επιπροσθέτος μπορούν να δώσουν σε οποιοδήποτε νοσοκομείο για το συγκεκριμμένο πρόσωπο. Αίμα ο άνθρωπος μπορεί να δίνει ως 2 φορές τον χρόνο, όταν είναι υγειής και ευσυνήδειτος.
Υποχρέωση έχουμε όλοι, είτε για εμάς, είτε γιατί σώζεις έναν συνάνθρωπο. Να πω επίσης ότι πέρα από τις μεγάλες ελλείψεις που υπάρχουν και τις ξέρετε, ότι άλλο ένα που τυχόν δεν γνωρίζετε, το να δώσετε αίμα ωφελεί εσάς τους ίδιους, καθώς το νέο αίμα που σύντομα δημιουργείτε είναι καθαρότερο του παλιού.

Θα κοιτάξω άλλη μια τον αιματοκρίτη μου, να δώσω το Σάββατο το πρωί αν μπορέσω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δίνω κάθε εξάμηνο στην Κάρυστο εδώ και πέντε χρόνια  Είναι υπεύθυνη η Αδελφότητα Καρυστίας για την αιμοδοσία που γίνεται ομαδικά από πολλούς κατοίκους κάθε εξάμηνο περίπου  Το ονοματο - επίθετό μου είναι Γεώργιος Μιχαήλ Αν χρειάζεται κάτι επιπλέον από το νοσοκομείο για να κάνετε χρήση της τράπεζας αίματος που υπάρχει ήδη , στείλτε μου μήνυμα 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.