Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση άδειας ενεργειακών επιθεωρητών έως 30-6-16


andkour

Recommended Posts

Ο νόμος ειναι νόμος έτσι δεν έλεγαν κάποιοι; Ε λοιπόν ΠΕΑ για όλους να καεί το πελεκουδι. Ο πόλεμος τελείωσε νωρίς :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν θα το αφήσουμε να περάσει έτσι, θα πάμε μέχρι και ΕΥΡΩΠΑΙΚΌ ΔΙΚΑΣΤΉΡΙΟ!!!!!

 

 

υ.γ. εντάξει λέμε και κάνα αστείο να περάσει η ώρα.

 

 

Ελπίζω να ειρωνεύεται ο συνάδελφος.

Link to comment
Share on other sites

Ε λογικά θα πρέπει να ψηφισθεί. Βέβεαια δεν ξέρω εαν τα υπόλοιπα που θα είναι μαζί στο νομοσχέδιο είναι για το "καλό" μας αλλά..!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι ρε φιλε δεν πρεπει πρώτα να ψηφιστεί;

Μου θύμισες μια γειτόνισσα που καθε τέλους του μηνα πηγαίνει στη τράπεζα για τη συνταξη πριν μπει.. Τους λεει αφου θα μπει που θα μπει δεν μου την δίνετε σημερα να μην μπλέκω με ουρές; :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή οι «άλλοι» είναι –προσωρινοί - παράνομοι - απιστοποίητοι ?

 

Θέλω να πω ότι θέλει προσοχή οι ταμπέλες που μπαίνουν από μεν για δε όπως και για δε προς μεν …

Εμεις οι λοιποι ειμαστε οι ημιμονιμοι, σαν το μανικιουρ στις γυναικες  :mrgreen:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχναμε ότι θα πρεπει η παράταση να συνοδευεται και με ταυτοχρονη δυνατότητα ανανέωση των αδειών... Πολλά παράβολα έχουν λήξει και με την τελευταία επαναλειτουργία του buildingcert δεν επιτρεπόταν η ανανέωση. Οπότε δώρον-άδωρον η παράταση.

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λογο να μην επιτρεπεται η ανανεωση?

Την προηγουμενη φορα η παραταση ηταν ατυπη μεσω δελτιου τυπου, εξ ου κι οι περιορισμοι στις ανανεωσεις...

Τωρα ομως μιλαμε για Νομο του κρατους...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

είμαι στα Μάλγαρα και δεν μπορώ να περάσω έχουν κλείσει τους δρόμους οι μόνιμοι-νόμιμοι εν.επ. :D

 

Μην ξεχναμε ότι θα πρεπει η παράταση να συνοδευεται και με ταυτοχρονη δυνατότητα ανανέωση των αδειών... Πολλά παράβολα έχουν λήξει και με την τελευταία επαναλειτουργία του buildingcert δεν επιτρεπόταν η ανανέωση. Οπότε δώρον-άδωρον η παράταση.

Δεν θα υπάρχει πρόβλημα αυτή την φορά.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.