Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέα παράταση ως 31.07.2016, για τους Προσωρινούς Ενεργειακούς Επιθεωρητές


ssouanis

Recommended Posts

Θεωρίες συνωμοσίας λένε πως είναι το τελευταίο χατήρι προς τους επιτυχόντες των εξετάσεων :mrgreen:

Πέρα από τα αστεία, αργούν.....Και θα πλακώσουμε όλοι μαζί για υποβολές και θα γονατίσει το buildingcert για άλλες 2-3 ημέρες...

Edited by yian
Link to comment
Share on other sites

Τι άλλη μπούρδα θα διαβάσω εδώ μέσα ? Χατίρι λέει ο ένας, κάνουμε ΜΕΑ και όχι ΠΕΑ ο άλλος....Ο άλλος λέει ότι οι μόνιμοι έχουν φτάσει τα ΠΕΑ στα 250 ευρώ....

 

Δεν μου λέτε ρε παλικάρια Π.Μ.....κάνετε ΜΕΑ θέρμανσης ή ηλεκτρικών ? Θα μας τρελάνετε ? Ξέρετε από μηχανολογικά ? Ξέρετε να επιθεωρείτε ένα λεβητοστάσιο ? 

 

Λοιπόν πέρασε το μπάχαλο, επικράτησε ο όχλος αλλά ας μην το συνεχίζουμε άλλο. Δεν θέλουμε να αλλάξουμε παρά μόνο να αλλάζουν όλα γύρω μας. Πάμε παρακάτω γιατί έχω φορτώσει και θα απαντήσω πολύ χειρότερα αν συνεχιστεί το παραμύθι με θεωρίες συνομωσίες κ.τ.λ. .

Edited by nik
Link to comment
Share on other sites

Μολις αρεληφθη ο Νομος στο ΕΤ και παει να παρει ΦΕΚ

Ως το βραδυ θα χει εκδοθει.

Αυριο ανιοκτο και παλι το buildingcert

Λυσαξτε  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Το 100ρι νομίζω είναι το λιγότερο, οι εξετάσεις που από όσο είδα από τα θέματα ήταν επιπέδου παπαγαλίας γυμνασίου ήταν πραγματικά διαδικασία τραγελαφική

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να είναι το πιο κουβαδιαρικο 100ρι που πρέπει να έχει φύγει από κάποιους

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.