Μετάβαση στο περιεχόμενο

[ΑΡΘΡΟ 109 - Ν. 4495/17] Εύρεση τιμών ζώνης


Recommended Posts

29 λεπτά πριν, alekslaft said:

Καλησπέρα σας και καλό μήνα , μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πει Τ.Ζ. για Νομό Έβρου εντός οικισμού Καβησού της Δημοτικής Ενότητας Φερών

Ευχαριστώ πολύ

Γειά σου, εντός - εκτός 450.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, alekslaft said:

Καλησπέρα σας και καλό μήνα , μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πει Τ.Ζ. για Νομό Έβρου εντός οικισμού Καβησού της Δημοτικής Ενότητας Φερών

Ευχαριστώ πολύ

Γειά σου, 450 εντός - εκτός.

 

58 λεπτά πριν, dimos00 said:

Καλησπέρα Ακη,

 ποια είναι η ΤΖ σε Εκτός σχεδίου ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ - ΒΟΛΟΥ, με συντεταγμένες x:397500, y:4345300 ;

ευχαριστώ

Γειά σου και σένα, για εκτός 450....

Περίμενε όμως, μήπως είναι στην Δημητριάδα, γιατί αν είναι έτσι αλλάζει το πράμα...

edit: Τελικά φαίνεται να είσαι εντός οικισμού Δημητριάδας και επειδή δεν είσαι στην παραλιακή τότε 850 και όχι 450.

Edited by akis73
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 λεπτά πριν, dimos00 said:

εκτός οικισμού Δημητριάδας ειναι και το γηπεδο ειναι επι παραλιακής, απλα ειναι 4 στρεμματα εξ' αδιαιρέτου

Οκ τότε αν είσαι εκτός 450 όπως είπα πιο πάνω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συνάδελφοι , την βοήθεια σας παρακαλώ,  αναζητώ τιμή ζώνης για ακίνητο επί της οδού Συρακουσών 101 - Λαμπρινή - Αθήνα. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Γεωργιος Καναρας said:

Καλησπέρα συνάδελφοι , την βοήθεια σας παρακαλώ,  αναζητώ τιμή ζώνης για ακίνητο επί της οδού Συρακουσών 101 - Λαμπρινή - Αθήνα. 

Καλησπέρα, 1.250 ευρώ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα συναδελφοι 

ξέρει κανείς από τίμες ζώνης κεφαλλονιάς ? έχω ένα οικόπεδο εντος του οικίσμου Φαρακλάτων . Οι τιμές ζώνης στους οικισμούς πως βγαίνουν? 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, sirkos81 said:

καλημερα συναδελφοι 

ξέρει κανείς από τίμες ζώνης κεφαλλονιάς ? έχω ένα οικόπεδο εντος του οικίσμου Φαρακλάτων . Οι τιμές ζώνης στους οικισμούς πως βγαίνουν? 

Γειά σου, οι τιμές ζώνης βγαίνουν από πίνακες της εφορίας. Ο συγκεκριμένος οικισμός είναι εκτός αντικειμενικού με τιμή ζώνης για 4495 650Ε και σήμερα 700Ε. Εσύ για ποιό λόγο την χρειάζεσαι την τιμή ζώνης δεν μας είπες...🤔

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.