Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αξίζει η εγγραφή στο ΤΕΕ/ΤΣΜΕΔΕ σήμερα;


lostie

Recommended Posts

ο σωστότερος τρόπος να το διαπιστώσουμε είναι κάποιος διαγραμμένος να κάνει μια αίτηση επανεγγραφής και να δούμε αντιδράσεις. και μετά ξαναδιαγράφεται.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 225
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δε καταλαβαίνω γιατί θεωρείς ταρζανιά αυτή τη δοκιμή. Τί έχει κανείς να χάσει?

Edited by georgiosmadonanakis
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου εκανε εντυπωση που δε μπορεσε να πει καποιος εδω στο φορουμ αν τελικα εχουν αλλάξει τα πράγματα όσον αφορα εγγραφή/ επανεγγραφή και λοιπά.. Είτε απο ιδια πείρα είτε απο πείρα οικείου του προσώπου.. Περισσότερο υπποθέσεις κάνουμε όλοι..

Τελος παντων..

Εγω πήρα την απόφαση να μη δώσω εξετάσεις στο ΤΕΕ παρόλο που είχα κάνει αίτηση συμμετοχής πρωτού βρώ δουλειά για να μη μπλέξω όπως είναι η επικρατούσα άποψη που συμπεραίνει κανείς ξεφυλλίζοντας το φόρουμ..

Link to comment
Share on other sites

εσύ γιατί δε ρώτησες στο τεε, τα κεπ ή και σε κάποιο εργατολόγο να σου πει και περιμένεις μόνο από το φόρουμ? δε γίνεται να 'χουμε απαντήσεις για όλα, ωστόσο μόλις μάθουμε κάτι θα το γράψουμε αμέσως. το ίδιο οφείλεις να κάνεις και συ.

Link to comment
Share on other sites

εσύ γιατί δε ρώτησες στο τεε, τα κεπ ή και σε κάποιο εργατολόγο να σου πει και περιμένεις μόνο από το φόρουμ? δε γίνεται να 'χουμε απαντήσεις για όλα, ωστόσο μόλις μάθουμε κάτι θα το γράψουμε αμέσως. το ίδιο οφείλεις να κάνεις και συ.

 

δεν το ειπα κακοπροαιρεται.. απλα θεωρησα οτι καποιος θα ειχε ιδιαν πειρα με το θεμα.. εννοειται οτι αν μαθω κατι θα το γραψω..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.