Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Στο Ε9 τι τετραγωνικα εχει δηλωμένα και τι εχεις δηλώσει εσυ στο ΠΕΑ?

Εμένα είναι σχεδόν τα ίδια γιατί δεν έχω παρανομία. Τα τ.μ. Κ.Χ. του Ε9 τα έχω σαν ωφέλιμη στο ΠΕΑ οπότε είναι μέσα στα 7 τ.μ. ανοχής. Και τα έβαλα (του Ε9 εννοώ)  και σαν  τ.μ. οικοδ. άδειας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έχω παλαιά οικοδομική άδεια που αναφέρει τετραγωνικά 120τμ, ενώ στην πραγματικότητα είναι 88τμ +κλιμακοστάσιο+Η/Χ+φωταγωγός = 115τμ. Θα έχω λέτε πρόβλημα? Είναι οροφοδιαμέρισμα με σύσταση και στο ε9 λέει 88τμ.

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το ότι έχουμε παύλα αντί για εξαψήφιο, παρατήρησα ότι από τις 9 αιτήσεις στις 2 μου ήρθε το email της υπαγωγής. 

Στην πλατφόρμα (ο θεός να την κάνει) όμως μέσα υπάρχουν τα μηνύματα κανονικά.

 

Συνέβη και σε άλλον;

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το ότι έχουμε παύλα αντί για εξαψήφιο, παρατήρησα ότι από τις 9 αιτήσεις στις 2 μου ήρθε το email της υπαγωγής. 

Στην πλατφόρμα (ο θεός να την κάνει) όμως μέσα υπάρχουν τα μηνύματα κανονικά.

 

Συνέβη και σε άλλον;

Tα email αργούν γενικά

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το ότι έχουμε παύλα αντί για εξαψήφιο, παρατήρησα ότι από τις 9 αιτήσεις στις 2 μου ήρθε το email της υπαγωγής. 

Στην πλατφόρμα (ο θεός να την κάνει) όμως μέσα υπάρχουν τα μηνύματα κανονικά.

 

Συνέβη και σε άλλον;

Ομοίως  και σε μενα

 

Σε μια αίτηση "ολοκληρωμένη" δεν ήρθε email

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι σχεδόν τα ίδια γιατί δεν έχω παρανομία. Τα τ.μ. Κ.Χ. του Ε9 τα έχω σαν ωφέλιμη στο ΠΕΑ οπότε είναι μέσα στα 7 τ.μ. ανοχής. Και τα έβαλα (του Ε9 εννοώ)  και σαν  τ.μ. οικοδ. άδειας

Νομίζω οτι δεν θα εχεις προβλημα ετσι - βαλε τα 90 τμ και εισαι εντάξει κατά την άποψη μου.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Τα στοιχεία της αίτησής σας δεν είναι πλήρη. Για να προχωρήσετε στο επόμενο στάδιο παρακαλώ διορθώστε τις παρακάτω εκκρεμότητες και ξαναπροσπαθήστε.
  • 1. Πίνακας Διαμερισμάτων : Για να προχωρήσετε στην επόμενη κατάσταση θα πρέπει όλα τα διαμερίσματα να βρίσκονται σε κατάσταση: '03.ε Αίτηση πολυκατοικίας σε προσωρινή υποβολή' .Παρακαλώ ελέγξτε την κατάσταση των αιτήσεων των επιμέρους διαμερισμάτων και επικοινωνήστε με τους υπεύθυνους.

τα διαμερίσματα μου τα έχει βάλει σε οριστική υπολολή και με 6ψηφιο αριθμό! Έχει τύχει σε κανέναν αυτό?

 

ετυχε και σε μενα και δεν κουναεο τπτ-ουτε να ακυρωσω μπορω διοτι ειναι λαθος μνμ (ειχα περιπτωση μεμονωμενου διμερισματος)

 

 

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη, δλδ εσεις ειστε 'μεσα' στο συστημα?

Όχι αλλά λεμε αμα ανοιξει να ξερουμε τι μπορούμε να κανουμε

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν το βλέπω να ανοίγει για σήμερα. Θα περιμένουν αύριο που θα είναι σε δράση και εταιρείες συμβούλων.  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.