Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδια να ρωτήσω και εγω.Σε περίπτωση πατέρα επικαρπωτή και κόρης με ψιλή κυριότητα ο πατέρας κάνει την αίτηση.Φτάνω στο σημείο που δηλώνω ποιος έχει το διαμέρισμα κύρια κατοικία και σταματάω.Στο Ε1 του πατέρα φαίνεται το διαμέρισμα ως πρωτη δευτερεύουσα κατοικία και στην κόρη πάλι το ίδιο...τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση...πως θα ξεπεράσω το σημείο με την κύρια κατοικία?

 

ΥΓ. Για το λανθασμένο εμαιλ δεν έχω απάντηση.

 

Δεν έτυχε σε κανέναν με ψιλή κυριότητα και επικαρπωτή?

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είσαι δεν καταλαβαίνω γιατί αγχώνεσαι. Και εγώ σε σπίτι που τα έβαλα όλα είχα τέτοια άνοδο.

 

Στην έν λόγω περίπτωση είχα μόνο αλουμίνια, τέντες, ηλιακό και 2 κλιματιστικά.

ουφφφ , κολλαω που και που , και εκατσα τα ξαναειδα εμενα μου βγαζει 400% με αυτες τις παρεμβασεις που εχω βαλει, γιατι τα σπιτια δεν ειχαν τιποτα!και τωρα θα γινουν  λεμε ''τζιτζι '', ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι μόνο με γραπτή επικοινωνία πρέπει να ζητάμε διευκρινήσεις. Οι γνικά μπορραπτές απαντήσεις-διευκρινήσεις είναι δεσμευτικές, ενώ προφορικά-τηλεφωνικά μπορούν να πουν ό,τι θέλουν....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έτυχε σε κανέναν με ψιλή κυριότητα και επικαρπωτή?

Έχω τέτοια περίπτωση και περιμένω να δηλώσω και τους δύο στην καρτέλα των συνιδιοκτητών... Θα δούμε τι θα βγάλει μετά...

Link to comment
Share on other sites

 Έχει καταφέρει κανείς να πάρει Αριθμό Πρωτοκόλλου? Υποτίθεται ότι το μεσημέρι υπέβαλα την αίτηση (ήρθε μήνυμα στο Σύστημα ότι υπεβλήθη επιτυχώς), επίσης δεύτερο μήνυμα με τίτλο "Αριθμός Πρωτοκόλλου", αλλά όταν το ανοίγω τα λέει όλα κανονικά αλλά εκεί που θα έπρεπε να λέει τον αριθμό βγάζει απλά μια παύλα. Δηλ. λέει ότι "η αίτηση υπεβλήθη οριστικά και ο αριθμός πρωτοκόλλου είναι -." Έχει κανείς τον πολυπόθητο αριθμό?

Link to comment
Share on other sites

 Έχει καταφέρει κανείς να πάρει Αριθμό Πρωτοκόλλου? Υποτίθεται ότι το μεσημέρι υπέβαλα την αίτηση (ήρθε μήνυμα στο Σύστημα ότι υπεβλήθη επιτυχώς), επίσης δεύτερο μήνυμα με τίτλο "Αριθμός Πρωτοκόλλου", αλλά όταν το ανοίγω τα λέει όλα κανονικά αλλά εκεί που θα έπρεπε να λέει τον αριθμό βγάζει απλά μια παύλα. Δηλ. λέει ότι "η αίτηση υπεβλήθη οριστικά και ο αριθμός πρωτοκόλλου είναι -." Έχει κανείς τον πολυπόθητο αριθμό?

Εγώ πήρα 6ψηφιο για δυο διαμερίσματα πρότασης πολυκατοικίας (Ισόγειο-Όροφος), αλλά δεν μου έκανε οριστική την αίτηση της πολυκατοικίας, παρόλο που για τα διαμερίσματα οριστικοποιήθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.