Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Κι εγώ έτσι σκέφτηκα αλλά δεν το δέχεται.

Αποκλείεται . Ξαναδες το. Πιθανόν (μου έτυχε πριν λίγο) παρότι εξαρτώμενο τέκνο κάνει δήλωση δικιά του. Οπότε θες και το δικό του εκαθαριστικό. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν νομίζω σε ενδιάμεσες αιτήσεις έλαβα στην αρχή - και μετά για δυο διαμρίσματα πολυκατοικίας μου έδωσε κανονικό 6ψηφιο και μετά πάλι παύλες (για το αν τελίωσε το χρήμα απάντησα)

Edited by spiliosa
Link to comment
Share on other sites

εμένα συνεχίζει!!!

Εχω το ιδιο προβλημα με Ε9 ή ενεργειακο στοχο και το βγαζει μη επιλεξιμο

Δεν βρισκω λαθος ουτε στον πινακα παρεμβασεων

Καμια ιδεα?

Edited by altinis
Link to comment
Share on other sites

 

με αλλαγή email τι γίνεται βρε παιδιά...

 

μίλησα με τη γραμματεια του υπουργείου και μου είπαν:

 

να στειλεις email στο [email protected] με θέμα σίγουρα το "ΑΛΛΑΓΗ EMAIL ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΩ"

 

και να εξηγήσεις τι θέλεις...

Link to comment
Share on other sites

Εχει αντιμετωπισει κανεις το εξης; Πέρασα στο στάδιο 3 (σε καταχώριση παρενβάσεων) και μου ζητάει σαν δικαιολογητικό περι μη υποχρέωσης υποβολής φορολογικής δήλωσης ενω στα στοιχεία του ωφελουμένου δεν έχω επιλέξει κάτι τέτοιο. Τι να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη να σε ρωτησω κατι τι παρεμβασεις εβαλες και  απο Η πηγε Ζ και εχει πανω απο 100% , εγω που ειχα δυο μονοκατοικιες Η κατηγορια  πήγανε Β (εβαλα θερμομονωση , κουφωματα,θερμανση ,ηλιακο ,κλιματιστικο,όλα δηλαδη) και μου βγαζει ενα ποσοστο εξοικονομισης ενεργειας στη 2η σελιδα του πεα 82%, ανυσηχω μηπως εχω κανει πατατα τωρα....

 

Μια χαρά είσαι δεν καταλαβαίνω γιατί αγχώνεσαι. Και εγώ σε σπίτι που τα έβαλα όλα είχα τέτοια άνοδο.

 

Στην έν λόγω περίπτωση είχα μόνο αλουμίνια, τέντες, ηλιακό και 2 κλιματιστικά.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω το ιδιο προβλημα με Ε9 ή ενεργειακο στοχο και το βγαζει μη επιλεξιμο

Δεν βρισκω λαθος ουτε στον πινακα παρεμβασεων

Καμια ιδέα?

δεν ξέρω και εγώ τι να κάνω...δηλαδή αυτοί θέλανε να κάνουμε λάθος ενεργειακό πιστοποιητικό για να ταιριάζει με το Ε9?

Link to comment
Share on other sites

 

μίλησα με τη γραμματεια του υπουργείου και μου είπαν:

 

να στειλεις email στο [email protected] με θέμα σίγουρα το "ΑΛΛΑΓΗ EMAIL ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΩ"

 

και να εξηγήσεις τι θέλεις...

στέλνω μήνυμα τώρα!2 μέρες περιμένω και μάλλον θα περιμένω πολύ ακόμη...αν έχω απάντηση εννοείται θα την ανεβάσω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.