Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατοικία 2 ορόφων, ανεξάρτητων μεταξύ τους, που ανήκει σε έναν ιδιοκτήτη.

Ο όροφος είναι η κατοικία του ιδιοκτήτη και το ισόγειο νοικιάζεται, μπορεί να κάνει αίτηση για όλο το κτίριο ή μόνο για τον όροφο; 

αντιστοιχη περιπτωση τη δουλεψα σαν πολυκατοικια

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόβλημα με ακίνητο 50% - 50% μεταξύ αντρόγυνου; δεν μου κανει επιβεβαίωση στοιχείων και μου λέει οτι έχω λαθος την χρίση ακινήτου.

Κανονικά όχι. Μιλάς για πλήρη κυριότητα με ποσοστό 50% έκαστος?

Τσέκαρε ΑΤΑΚ στο Ε9 του καθενός και αν δηλώνεται η ίδια διεύθυνση γενικά...Ε1-Ε9-ΠΕΑ

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενας χακερας; να του δωσω τον αρ-αιτησης μου που εχει μπλοκαρει στο "3ε Αίτηση πολυκατοικίας σε προσωρινή υποβολή", να μπει στην βαση δεδομενων και να διαγραψει την εγγραφη μου μπας και μπορεσω να κανω επιτελους αιτηση;

Υπάρχει κανένας χακεράς να καταρρεύσει το μούφα σύστημα?

Link to comment
Share on other sites

συνεργαζομενη τραπεζα ... αν δεν θελει δανειο βαζουμε ;;;

Ναι οπωσδήποτε...θα δηλώσεις αργότερα για δάνεια, μετά την οριστικοποίηση!

Link to comment
Share on other sites

GMaria δηλαδή έκανε αίτηση σαν εκπρόσωπος πολυκατοικίας και 2 επιμέρους αιτήσεις για τα διαμερίσματα ο ίδιος ιδιοκτήτης σωστά? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Συνάδελφε, να έχει επικαρπία σε κύρια κατοικία.

Ευχαριστώ! Απλά για κάποιο λόγω δε με προχωράει.. Κάποιο θέμα με τους συνιδιοκτητες θα υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

ναι αιτηση σαν πολυκατοικια απο τη στιγμη που ενας ιδιοκτητης που εχει παραπανω των 1 ακινητων στην ιδια οικοδομη μπορει να τα ενταξει στην αιτηση πολυκατοικιας (συγκεκριμενα συναδελφος εδω μεσα μου έδωσε απαντηση - συγνωμη δεν θυμαμαι ποιος)

Link to comment
Share on other sites

  • Παρακαλώ ελέγξτε τα στοιχεία των συγκυρίων.

    (Συνολική Πλήρης Κυριότητα) + ½ * (Συνολική Ψιλή κυριότητα ) + ½ * (Συνολική Επικαρπία) πρέπει να ισούται με 100 %

  • Παρακαλώ καταχωρήστε το δικαίωμα συγκυριότητας του αιτούντα βάσει του οποίου υποβάλλεται η αίτηση: ΑΦΜ :999999, ΑΤΑΚ: 99999999, Κυριότητα : Πλήρης Κυριότητα

 

τι διαολο ειναι αυτο ...

Edited by george68
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.