Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα αμοιβών σε Excel


Recommended Posts

Είναι δυνατόν ΤΠ=Τράπεζα Πληροφοριών/ΤΕΕ να μη δέχεται αιτήσεις με emails;

μν ανησυχείς μου έχει ξανατύχει

 

πάντως όταν μια εποχή πέρασα από εκεί (και 2 φορέςμπορώ να σου πω) για να μου εξηγήσουν το νέο προγραμμα αμοιβών οι 2 αρμόδιοι υπαλληλοι ήταν εξυπηρετικότατοι

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καταρχάς ένα μεγάλο ευχαριστώ και συγχαρητήρια για τη φοβερή δουλειά που έχεις κάνει.

Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής. Στην πολεοδομία της περιοχής που εργάζομαι υπολογίζουν τις εισφορές με βάση τον προϋπολογισμό που προκύπτει με αρχική τιμή 44 ευρώ. δεν ξέρω αν συμβαίνει αυτό σε άλλες πολεοδομίες. Υπάρχει δυνατότητα να υπολογίζω τις εισφορές με βάση αυτόν τον προϋπολογισμό στο πρόγραμμα που έφτιαξες;

Link to comment
Share on other sites

Στο κελί Ι25 της καρτέλας "Εισφορές" αντικατέστησε τον τύπο με το παρακάτω που θα κάνεις copy-paste από εδώ (ό,τι βλέπεις μπλε):

=IF('Δαπάνη Μελετών Πολεοδομίας'!E12="";0;'Αμοιβές ΤΕΕ'!K18*'Δαπάνη Μελετών Πολεοδομίας'!E12)

Για να κάνεις την αλλαγή πρέπει πρώτα να ξεκλειδώσεις το φύλλο. Ξεκλειδώνει από:

"Κεντρική" -> "Μορφοποίηση" -> "Κατάργηση προστασίας φύλλου" για Excel 2007 (κωδικός δεν υπάρχει).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

erling δοκίμασε και από ΙΕ.

 

Μώλις πριν 5 λεπτά την κατέβασα και όλα ΟΚ είτε με αλεπουδοφωτιά είτε με ΙΕ.8-)

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα νέα έκδοση του προγράμματος αμοιβών. Θα πρέπει όπως πάντα να περιμένετε την έγκριση των διαχειριστών για να το κατεβάσετε.

 

Στην νέα έκδοση Ver 2.10 ανενεργό λινκ διορθώθηκαν διάφορα σφάλματα που επισημάνατε εσείς οι χρήστες του forum και του προγράμματος.

Έγιναν ακόμα αρκετές αλλαγές στις οποίες θα αναφερθώ αναλυτικά αργότερα.

Επαναλαμβάνω ότι το πρόγραμμα δεν είναι επαγγελματικό, σίγουρα θα έχει λάθη και παραλείψεις τις οποίες ελπίζω με τον καιρό και τη χρήση να εντοπίσουμε και να διορθώσουμε προς όφελος όλων των συναδέλφων μελών του michanikos.gr και όχι μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.