Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πού να βρω ένα στρατιωτικό κράνος ;


iliekater

Recommended Posts

Το ξέρω ότι πιθανώς ήδη κάποιοι να έχετε πέσει κάτω και να χτυπιέστε από τα γέλια , αλλά εγώ το εννοώ ! Επιθυμώ να αγοράσω ένα στρατιωτικό κράνος :) . Μάλιστα το θέλω όπως τα είχαμε και στο στρατό , δηλαδή χρειάζομαι μέχρι και την επικάλυψη παραλλαγής (εκείνο το πράσινο ύφασμα) .

Γνωρίζει κανείς από πού θα μπορούσα να το αγοράσω ;

Link to comment
Share on other sites

Χεχε, κατι μπορει να γινει:D

Θες να εχει και την εσωτ. επενδυση?:P

Τυχαινει (8-)) να εχω ενα αυτη την περιοδο. Σαν καινουριο ειναι.

Θα σου το αφησω σε πολυ καλη τιμη!!!

 

 

(Περα απο την πλακα, εψαξες στο Μοναστηρακι και σε παλιατζηδες?)

Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι πως δεν είμαι από Αθήνα ...

Συμπλήρωση :

Ωπ , Κυριάκο , τώρα το κατάλαβα ! Αν θυμάμαι καλά , πρέπει να είσαι "μέσα" τώρα , ε ; !

Link to comment
Share on other sites

Evan :

Α ναι είσαι στο .... φεγγάρι!
:D:D:D . Το κοίταγα πολύ ώρα μέχρι να το καταλάβω ! Τόσο καιρό το είχα ξεχάσει !

Ναι , είναι όντως μοναχικά εδώ-πάνω . Μόνο μια φορά κάτι αμερικάνοι είχαν έρθει κάποτε , αλλά τους έδιωξα με τις πέτρες . Άκου-'κει ! Ήθελαν να βάψουν τη Σελήνη με τα χρώματα της Coca Cola ! Σάμπως δε ντρέπονται λέω 'γω ;

Myri , ένα κράνος εργοταξίου κάνει μόνο για εργοτάξιο . Εγώ το θέλω για το γραφείο :D . Μερικές φορές εκσφεντονίζονται διάφορα πράγματα !

Θα κοιτάξω καμιά φορά να έρθω προς τα μέρη σας . Τόσα χρόνια δεν το έχω επισκευτεί ποτέ αυτό το περιβόητο Μοναστηράκι . Έχω ακούσει πως μπορεί κανεί να βρει "διάφορα" πράγματα . Θα πάω να ζητήσω κράνος και θα μου κάνουν και έκπτωση και σε κάνα αντιαρματικό !

Link to comment
Share on other sites

Στην Ιουλιανού προς τα κάτω στη συμβολή με τη Λιοσίων είναι ενα μαγαζί που έχει στρατιωτικά παρελκόμενα. Μια φορά είδα και κάσκα πιλότου.....!!!!

κράνος δε θα βρείς????

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.