Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληρώνονται σήμερα 155.314 επιστήμονες: Αποζημίωση ύψους 600 ευρώ ή 200 ευρώ για όσους έλαβαν ήδη


Engineer

Recommended Posts

7 λεπτά πριν, sof2 said:

Μην το λες για τα 1000 θα αρχίσουν να ψάχνουν..ας τα αφαιρέσουν από τα 800(αστειεύομαι). Αν σε βρουν θα στα πάρουν πίσω.

 

ε ναι μωρέ μάλλον  δώσαν προκαταβολή από τα 800 που θα πέρναμε!  πόσο πονηροί άνθρωποι είμαστε!!!αμέσως έγινε λάθος!!!χα χα χα !!!λεω να τα κρύψω πάντως!!!

Edited by stavros.gr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 170
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

9 λεπτά πριν, sof2 said:

Θα αλλάξω τράπεζα...eurobank ...τίποτα...γιατί? Υπάρχει ακόμα κάποιος που δεν τα χει πάρει?

Μην το λες για τα 1000 θα αρχίσουν να ψάχνουν..ας τα αφαιρέσουν από τα 800(αστειεύομαι). Αν σε βρουν θα στα πάρουν πίσω.

 

Πληρώθηκε κάνεις στη άλφα μπανκ; 

 

Link to comment
Share on other sites

14 λεπτά πριν, sof2 said:

Θα αλλάξω τράπεζα...eurobank ...τίποτα...γιατί? Υπάρχει ακόμα κάποιος που δεν τα χει πάρει?

Μην το λες για τα 1000 θα αρχίσουν να ψάχνουν..ας τα αφαιρέσουν από τα 800(αστειεύομαι). Αν σε βρουν θα στα πάρουν πίσω.

 

Σε Eurobank εμένα μου μπήκαν τα χρήματα

Link to comment
Share on other sites

Στην άλφα μπανκ μπήκανε; 

Παίζει να δημιουργηθεί θέμα γιατί στη καταχώρηση του iban έβαλα κενά ανά τέσσερις αριθμούς; 

Link to comment
Share on other sites

27 λεπτά πριν, Dio_the_Theo said:

Εγώ με Εθνική και 400 € το Πασχα περιμένω. Ποντάρετε, θα πάρω 600, 400, 200 ή το τρίτο...

ποντάρω ότι θα πάρεις 200.

Link to comment
Share on other sites

26 λεπτά πριν, saltzidis said:

Στην άλφα μπανκ μπήκανε; 

Παίζει να δημιουργηθεί θέμα γιατί στη καταχώρηση του iban έβαλα κενά ανά τέσσερις αριθμούς; 

Καλησπέρα και εγώ έχω δηλώσει άλφα και δεν έχει μπει τίποτα ακόμα. Οπότε υπομονή όλοι μας...!

Link to comment
Share on other sites

Alpha Bank, 600 προ 2 ωρών περίπου, διαδικασία Β,  χωρίς να έχω λάβει τα 400................. (ενεργοποίηση 14/4)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.