Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αρνητική κριτική ή εποικοδομητική κριτική?


Recommended Posts

Εγώ προσωπικά θα καθάριζα τον βόθρο, γιατί με ενοχλούν οι έντονες μυρωδιές....και όταν κάνω Surfing θέλω να κάνω μόνο σε καθαρές θάλασσες.

Αλλιώς όλοι δεν θα πηγαίναμε σε καθαρές θάλασσες για διακοπες αλλά σε βόθρους. Πες ο άλλος δεν ξέρει μπάνιο, δηλαδή θα τρώει σε όλη την ζωή του σκ@τ@, επειδή οι άλλοι δεν ενδιαφέρονται να τον καθαρίσουν ? Η εγώ να καθαρίζω τον βόθρο και εσύ να τον λερώνεις επειδή έχεις μάθει έτσι ?

Και δυστυχώς σήμερα τα καρναβάλια οι πολιτικοί και οι ματσούκηδες (από το ματσούκι που κρατάνε οι δημοσιογράφοι, κοινώς το μικρόφωνο) θέλουν να με πείσουν ότι κάνω μπάνιο σε θάλασσα ενώ στην πραγματικότητα κάθε μέρα βουλιάζω όλο και περισσότερο μέσα στα σκ@τ@ !!!!

 

Αυτό δεν λέγεται ρομαντισμός, αυτό λέγεται ρεαλισμός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
Θα πω κατι και ισως να μην αρεσει σε καποιους.. Η πραγματικοτητα ειναι οτι καλως η κακως ειναι στην ανθρωπινη φυση να "κλεβει".. Απληστια το λενε..

 

Με αυτο δεδομενο, θα πρεπει να σκεφτουμε οτι καλος πολιτικος ειναι αυτος που βγαζει και τον παρα του, αλλα κανει και εργο..

 

Θα συμφωνήσω ότι είναι στην φύση του ανθρώπου να ''κλέβει'' όπως λες, αλλά εδώ φίλε στο ελλάντα πέσαμε στην περίπτωση μάλλον. Τέτοια φυλή, χρίζει ιδιαίτερης ανθρωπογεωγραφικής έρευνας και θα μπορούσε να αποτελέσει ολόκληρο τμήμα σε σχολή πανεπιστημίου. Αυτοί δεν κλέβουν μόνο αλλά είναι και φακίρηδες. Δεν πιάνονται με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

και άμα σκοντάψεις σε ψάχνουν πρώτα στις τσέπες και μετά σου ρίχνουν και από πάνω μερικές να σε τελειώσουν

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.