Μετάβαση στο περιεχόμενο

Robot Μillennium της Autodesk (Robobat)


chronism

Recommended Posts

Εκτός από την δημόσια ομάδα, υπάρχει πλέον και ο παρακάτω χώρος --ευγενική προσφορά των admin-- γι' αυτό τον σκοπό:

 

http://www.michanikos.gr/showthread.php?t=5360

 

Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

Link to comment
Share on other sites

Ο χώρος είναι κλειδωμένος -απ'ότι κατάλαβα- μόνο για τα μέλη της ομάδας εργασίας. Μπορείς να στείλεις ένα πμ στους admin -acnt συγκεκριμένα- για να σου επιτρέψει την πρόσβαση.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, απλά χρειάζεται να κάνεις εγγραφή στην ομάδα

 

Πηγαίνετε Κοινότητα/Δημόσιες Ομάδες/Εμφάνιση όλων των ομάδων

 

επιλέξτε ROBOT STRUCTURAL ANALYSIS by AUTODESK

και έχει πάνω δεξιά "Συμμετοχή στην ομάδα"

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.. προσπαθώ να μπω στο link που εχει να κάνει με το robbot και μου λέει οτι ο λογαριασμός μου δεν μπορεί να έχει προσβαση.....:confused:

ξέρει κανεις γιατί συμβαίνει αυτό????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλώς ήρθες στο forum, επέλεξε το link που δίνει ο συνάδελφος Παναγιώτης, και κάνε εγγραφή στην ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα τιτλοφορείται : Έλεγχος στατικών προγραμμάτων - ομάδα robot" για έναν λόγο: γιατί εκεί υποτίθεται πως θα ελέγχονται τα αποτελέσματα του λογισμικού μέσω παραδειγμάτων. Άρα θέλει δουλειά και εγώ θέλω να βλέπω δουλειά για να δικαιολογώ την ύπαρξη του χώρου. Για άλλα θέματα, όπως προσομοίωση κτλ, υπάρχει το topic το οποίο διαβάζετε και στο οποίο τα πάτε πολύ καλά και μπράβο σας!

 

Οπότε ας εκδηλωθεί ενδιαφέρον πρώτα και μετά βλέπουμε ποιοί (νέοι) θα μπούν.

engfaery μήπως θα πρέπει να δω ενεργή συμμετοχή πριν σου δώσω πρόσβαση σε προνομιούχο χώρο;

Link to comment
Share on other sites

Παλαιότερα, είχα κάνει ένα θέμα-πρόσκληση ενδιαφέροντος για την σύσταση ομάδων ελέγχου στατικών προγραμμάτων. Όσοι εκδήλωσαν ενδιαφέρoν, μπήκαν σε ομάδα και έχουν πρόσβαση την οποία δίνει ο engineer.

 

To λάθος και η ευθύνη της παρανόησης βαραίνουν εμένα διότι δεν ρώτησα από την αρχή τα σωστά πράγματα. Ξαναρωτώ λοιπόν:

Robotάκηδες, τί θέλετε;

- Αν ψάχνετε χώρο για γενική συζήτηση περί προσομοίωσης, support, bugs κτλ στο εν λόγω πρόγραμμα, τότε αυτός ο χώρος είναι εδώ.

- Αν απλά θέλετε να μιλάτε περί ανέμων και υδάτων, τότε καλά κάνετε και έχετε την ομάδα που έκανε ο patomenos, αλλά αυτή η ομάδα να μην ακυρώσει αυτό το thread εδώ!

- Αν θέλετε να ελένξετε το robot με παραδείγματα κτλ ώστε να βγούν κάποια "συμπεράσματα" τότε το αφήνω σε εσάς να συστήσετε μια ομάδα, να μου δώσετε τα ονόματα, ίσως να πέσει μια "δημοκρατική λογοκρισία" και να προχωρήσει το πράμα.

 

Ξαναλέω όμως, πως πρέπει να παρουσιαστεί έργο για να δικαιολογηθεί η ύπαρξη της ομάδας ελέγχου robot!

 

(Σκεφτείτε πως αυτή την στιγμή, υπάρχουν 3 θέματα ανοικτά σχετικά με πάσης φύσεως υλικό περί robot).

 

Αποφασίστε τί θέλετε και από εμένα θα έχετε κάθε υποστήριξη.

 

ΥΓ. sorry που κάποιοι μου στείλαν πμ και δεν απάντησα, αλλά αυτές τις μέρες έχω γίνει το avatar του iovo!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.