Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μετατροπή του παρακολουθήματος σε χώρο κυρίας χρήσης


KFF

Recommended Posts

Γειά σου, χρειάζεται τροποποίηση της σύστασης με ότι αυτό συνεπάγεται (συναίνεση συνιδιοκτητών, έλεγχος νομιμότητας, βεβαιώσεις μηχανικού κοκ).

Edited by akis73
Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, KFF said:

Γεια σας,

Προβλέπεται η μετατροπή του παρακολουθήματος σε χώρο κυρίας χρήσης και βάσει ποιου νόμου?
 
Ευχαριστώ

οταν το ερωτημα γινει σαφες...

για το τι ειχες με τί και απο πότε και τι εκανες  και πού και απο πότε

.....τα λεμε

 

Link to comment
Share on other sites

29 λεπτά πριν, dimitris GM said:

οταν το ερωτημα γινει σαφες...

για το τι ειχες με τί και απο πότε και τι εκανες  και πού και απο πότε

.....τα λεμε

 

Δε χρειάζεται να απαντάς στις ερωτήσεις μου αν δεν υπάγονται στο πρότυπο που έχεις στο μυαλό σου. Είναι απλό.

 

32 λεπτά πριν, akis73 said:

Γειά σου, χρειάζεται τροποποίηση της σύστασης με ότι αυτό συνεπάγεται (συναίνεση συνιδιοκτητών, έλεγχος νομιμότητας, βεβαιώσεις μηχανικού κοκ).

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

22 λεπτά πριν, KFF said:

Δε χρειάζεται να απαντάς στις ερωτήσεις μου αν δεν υπάγονται στο πρότυπο που έχεις στο μυαλό σου. Είναι απλό.

λίγος σεβασμός, δεν βλάπτει...

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, tetris said:

λίγος σεβασμός, δεν βλάπτει...

Συγνώμη από τη μεριά μου? Κάνω ένα ερώτημα και λαμβάνω απάντηση από τον κ.@dimitris GM "μεχρι να πεις τι έκανες και ποτε. τα λεμε.." Νομιζώ είναι φανερό ποιος απάντησε χωρίς σεβασμό. Δε ξεκίνησα κάτι απλά απάντησα σε μια προκλητική απάντηση.

 

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα για σεβασμό και όχι για συγγνώμη (που συνάδει με το σεβασμό). Η "προκλητική" απάντηση είναι αποκύημα της φαντασίας σου. Στη χειρότερη περίπτωση, θα μπορούσες να την αγνοήσεις. Αλλά ο σεβασμός δεν είναι δεδομένος. Είναι προϊόν καλλιέργειας. Την οποία, ως φαίνεται, δεν διαθέτουν όλοι... 

Link to comment
Share on other sites

21 λεπτά πριν, tetris said:

Μίλησα για σεβασμό και όχι για συγγνώμη (που συνάδει με το σεβασμό). Η "προκλητική" απάντηση είναι αποκύημα της φαντασίας σου. Στη χειρότερη περίπτωση, θα μπορούσες να την αγνοήσεις. Αλλά ο σεβασμός δεν είναι δεδομένος. Είναι προϊόν καλλιέργειας. Την οποία, ως φαίνεται, δεν διαθέτουν όλοι... 

Έχετε δίκιο σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, KFF said:

Δε χρειάζεται να απαντάς στις ερωτήσεις μου..

Το θέμα θωρείται ως ολοκληρωμένο και κλειδώνει

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.