Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

Τι έγινε ρε παιδιά, περονόσπορος έπεσε και φεύγουν όλοι οι moderators? :roll:

Όπως και να χει, ευχαριστούμε όλα τα παιδιά που κατάφεραν να συμμαζέψουν αυτό το forum και να βοηθήσουν με την γνώση τους αλλά και το ήθος τους.

Καλή τύχη στους νέους.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ομολογώ ότι η παραίτηση του Theo με παραξένεψε αλλά όταν διάβασα και την παραίτηση του Παναγιώτη "καπάκι" άρχισα να σκέπτομαι ότι αυτές δεν είναι οικειοθελείς και, ίσως, κάτι άλλο συμβαίνει.

 

Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο να απαντήσουν οι καλοί συνάδελφοι και εύχομαι να κάνω λάθος αλλά φοβάμαι για το χειρότερο.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με την σειρά μου θέλω να ευχαριστήσω τους συναδέλφους για την μακρόχρονη και πολύτιμη συνεισφορά τους και ελπίζω στην μελλοντική, έστω και από νέα θέση/ρόλο.

Link to comment
Share on other sites

Theo και Παναγιώτη συγχαρητήρια για την προσφορά σας και καλή συνέχεια σε ότι κάνετε. Ιδιαίτερα ευχαρηστήρια σε σένα Theo γιατί με βοήθησες σημαντικά σε πρόβλημα που αντιμετώπισα. Να ειστε καλά και καλή δύναμη.

Link to comment
Share on other sites

Καλή συνέχεια και σε σένα Παναγιώτη. Η παρουσία σου ήταν πολύτιμη όπως και του Theo. Και η βοήθεια που προσέφερες επίσης. Ευχαριστούμε.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε τα παιδιά για την ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΗ τους προσφορα ,άντε να παίρνουμε σειρά να ξεκουραζόμαστε και οι υπόλοιποι σιγά σιγά :smile:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.