Μετάβαση στο περιεχόμενο

Έναρξη της έκδοσης βεβαίωσης σύνδεσης με τα δίκτυα κοινής ωφέλειας μέσω του πληροφοριακού συστήματος «e-Άδειες»


Engineer

Recommended Posts

Αν ο ΔΕΔΔΗΕ έχει τελικά θέμα, τότε θα πρέπει να τους εξηγήσεις ότι η δήλωση αφορά δύο διακριτές πλέον ιδιοκτησίας, αλλά δεν μου απάντησες αν έβαλες στην δήλωση και την διαφορετική διαμερισμάτωση ή έστω διαχωρισμό ως παράβαση ώστε να προκύπτει αυτό που ζητάς τώρα και από τα γραφόμενα στην δήλωση.

Εκτός αν ο διαχωρισμός έχει γίνει μετά το '11 οπότε θα εκδώσεις ΕΕΔΜΚ νομ/σης για τον εν λόγω διαχωρισμό.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 82
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλησπέρα, για παράταση εργοταξιακής σύνδεσης μου ζητάνε βεβαίωση σύνδεσης για παράταση της εργοταξιακής παροχής σύμφωνα με την παράγραφο 3 του άρθρου 47Α του ν. 4495/2017. Αν το έχει ξανακάνει κάποιος θα μπορούσε να μου πει τι είχε ανεβάσει στο σύστημα και ποια επιλογή κλίκαρε στις Επιμέρους περιπτώσεις; Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σας, οι Μεταλλειολογοι μπορούν να εκδοσουν την βεβαίωση αυτή? Και αν όχι ποιες ειδικότητες?

Σας ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.