Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εκμάθηση προγραμμάτων της 4Μ - πληροφορίες για σεμινάρια της


Recommended Posts

Καλησπέρα και απο μένα.

 

Αν έχεις λίγο χρόνο δοκίμασε και το πρόγραμμα της Ti-soft.

Μπορείς να κατεβάσεις δωρεάν το δοκιμαστικό πρόγραμμα.Το κατέβασα και ειναι πραγματικά αξιόλογο.Βέβαια δεν έχω κάποια μεγάλη εμπειρία στις μελέτες,αλλα αυτος ειναι ο σκοπός.

 

Προσπαθώ να βρώ δουλειά σε κάποιο τεχνικό γραφείο αλλά δεν βρίσκω πραγματικά τίποτα είτε στο μελετιτικό κομάτι είτε στο κατασκευαστικό,μια απο τα ίδια.(Είμαι Τ.Ε. ΤΕΙ Πειραιά)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • Απαντήσεις 24
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχει κανεις το fine-4M το λογισμικο να μου το στειλει?

 

 

Το Φόρουμ καταδικάζει απερίφραστα την οποιαδήποτε αναφορά σε "σπασμένα" προγράμματα, την οποιαδήποτε αναφορά σε sites/forums/portals όπου μπορεί κάποιος να βρει παράνομα εγχειρίδια χρήσης ή κωδικούς για να "ξεκλειδώσει" προγράμματα, καθώς επίσης και την κατά οποιονδήποτε τρόπο προώθηση και διακίνηση, τόσο των εν λόγω προγραμμάτων, όσο και αντιγράφων εγχειριδίων χρήσης προγραμμάτων.

 

Διαβάστε εδώ και ενημερωθείτε για τις θέσεις του forum σχετικά με το ζήτημα.

 

Για το Fine-4M , μπορείτε να πληροφορηθείτε διαβάζοντας εδώ. Επικοινωνείστε μαζί τους και ζητείστε τους δοκιμαστική έκδοση για να το αξιολογήσετε πριν το αγοράσετε.

 

Ευχαριστώ. gvarth

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ για τα σεμινάρια της 4Μ, τα έχει παρακολουθήσει κανείς? Είναι για αρχάριους (όπως εγώ) ή θα τα βρω μπαστούνια?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλησπερα παιδια αναρωτιομουν αν μπορει καποιος να μου δωσει ενα λινκ στο που μπορω να βρω ενα εγχειριδιο της 4μ για τα ηλεκτρολογικα. επειδη εχω παρει πτυχιακη εργασια πανω στην 4μ αναρωτιομουν μηπως καποιος μπορει να με βοηθησει. ενδιαφερομαι για το ενχειριδιο του αυθεντικου 4μ οχι του σπασμενου. δυστηχως απο την σελιδα της 4μ βλεπω οτι πρεπει να αγορασω ολο το προγραμμα για να παρω το ενχειριδιο. και σκοπευω να το αγορασω αλλα αργοτερα μετα τον στρατο. αν θεωρειτε οτι προσπαθω να κανω διακινιση λογισμικου ζητω συγνωμη και απλα μην απαντησετε. ξανατονιζω ζηταω το εγχειρηδιο οχι το προγραμμα. ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.