Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα OΑΕΔ για νέους ελεύθερους επαγγελματίες - επιστήμονες (2009 & 2010)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε μένα δεν μπήκαν ακόμα και ας πήγα με περισσή χαρά σήμερα στην Εθνική ....χαλάλι λέω και η ουρά μέχρι να μπώ μέσα και όλα...τελικά η Θεσσαλονίκη είναι λίγο πίσω στις πληρωμές ή όσοι περιμένουν την προκαταβολή να έρθουν μάλλον δεύτεροι....Οψόμεθα

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα μπήκαν ακόμα........Αρχίζω να πιστεύω πως όντως όσοι περιμένουν την προκαταβολή, θα πρέπει να έχουν περισσή υπομονή...Άλλωστε τι είναι λίγος καιρός ακόμα μπροστά στο εξάμηνο αβεβαιότητας? Τουλάχιστον φαίνεται πως τα πράγματα άρχισαν να κινούνται και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά είμαι στην φάση της αναμονής για τον έλεγχο της πρώτης δόσης.....

Να σας πω πως έχω αγχωθεί λιγάκι μιας και έχει περάσει 1 μήνας και ακόμα δεν έχω κάποιο τηλέφωνο η ειδοποίηση για τον 2ο έλεγχο......

Link to comment
Share on other sites

Με ειδοποιησαν απο την δημοτικη αστυνομια ( !!! ) οτι σημερα το απογευμα θα μου φερουν τους ελεγκτες για τον ελεγχο της προκαταβολης...

Αντε να δουμε πια με την ιστορια που μπλεξαμε..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!είμαι νέος μηχανικός και μέλος τεε απο το 2009.Για την επιδότηση περι νέων μηχανικών πρέπει να περιμένω κάποιο νέο πρόγραμμα?

Ευχαριστώ

 

Χρησιμοποιησε την αναζητη, υπαρχουν πολλα θεματα σε αυτο που ρωτας Ευχαριστω terry

Link to comment
Share on other sites

@ ge_liakos

 

ποτε ειχες κανει αιτηση? και που?

 

Αίτηση έκανα 11/1/2010 στην Κοζάνη

Απο ότι ξέρω όλες οι αιτήσεις της Κοζάνης πήραν προέγκριση.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.