Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα OΑΕΔ για νέους ελεύθερους επαγγελματίες - επιστήμονες (2009 & 2010)


Recommended Posts

Δυστυχώς εμένα ούτε τηλ ούτε καμία άλλη προειδοποίηση πριν έρθουν. Την πρώτη φορά δεν με βρήκαν, και ξαναπέρασαν και ευτυχώς ήμουν τυχερή που ήμουν εκεί γιατί δεν ξέρω τι θα γινόταν.

 

Φιλικά

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να δω εγω που ειμαι στην αθηνα και εχω κανει αιτηση απο 27/11 ποτε θα προχωρησει απο επεξεργασια σε οτιδηποτε αλλο....

 

Φίλε-Φίλη είσαι άτυχος και εγώ αθήνα έκανα αίτηση 26/11 και πήρα προεγκριση την ίδια μέρα.Ο λόγος (όχι δεν έχω βύσμα) είναι ότι εκείνη την μέρα μάζεψαν τις αιτησεις των τελευταίων μηνών και έκαναν προεγκρισεις.Αυτά στις 12 το μεσημέρι γιατί στις 7 το απόγευμα τις ίδιας μέρας μια φίλη μου δεν πήρε προεγκριση και δεν έχει πάρει ακόμα προέγκριση!! Βέβαια ακόμα δεν έχω πάρει προκαταβολή!

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα κάτι τέτοιο μου έδειξε το link του ΟΑΕΔ. Αν πράγματι ισχύει αυτό πρόκειται για τους πιο ελπιδοφόρους θεσμούς που λειτουργούν στη χώρα μας. Από εδώ κι έπειτα πρέπει να δούμε πώς πρέπει να πορευτούμε..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.