Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα OΑΕΔ για νέους ελεύθερους επαγγελματίες - επιστήμονες (2009 & 2010)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Eμενα δεν τα κοιταξαν καθολου.... (φυσικα ετυχε, δεν το συνιστω..)

 

Αν δλδ ψωνισεις απο το e-shop με αντικαταβολη ζητας να σου γραψουν "εξοφληθη"??

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα πρέπει να γράφει ότι εξωφλήθηκε. Κ σε μένα δεν τα κοιταξε αλλά μου το τόνισαν πριν τον έλεγχο. Για ένα που είχα με πίστωση, πήρα απόδειξη πληρωμής ότι εξωφλήθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός γιατί εμένα μου έκαναν θέμα και έτρεχα να μου γράψουν εξοφλήθη στα τιμολόγια!

Το επαθα και εγω, για αυτο το λεω. Ειχα παρει 1000 ευρω πραγματα απο το πλαισιο, και επειδη ειχα πληρωσει με καταθεση εγραφε πανω το τιμολογιο:

 

ΣΧΟΛΙΑ

ΕΠΙ ΠΙΣΤΩΣΕΙ: χχχχ ευρω εξοφλημενο

 

Της εξηγησα οτι εχω πληρωσει με καταθεση, αλλα ηταν ανενδοτη. Εψαξα και βρηκα μερικα καταθετηρια, και οσα τα ειχα πεταξει πηγα τραπεζα και μου τυπωσαν τις κινησεις του λογαριασμου μου..... Βασανα

Link to comment
Share on other sites

Από το e-shop πήρα και εγώ με αντικαταβολή και τους ζήτησα τιμολόγιο με εξοφλήθη+σφραγίδα και μου το έστειλαν κανονικά.

 

Για όσους δεν έχουν διαβάσει τα ΦΕΚ της προκήρυξης αναλυτικά αναφέρει ότι :

 

Στην περίπτωση που για διάφορους λόγους ο υποψήφιος δεν είναι δυνατόν να διαθέτει τα απαιτούμενα δικαιολογητικά ή να είναι παρών κατά τον επιτόπιο έλεγχο, οι ελεγκτές προτείνουν τη διεξαγωγή δεύτερου ελέγχου σε σύντομο χρονικό διάστημα εντός της προθεσμίας του ενός μηνός.

 

Φυσικά ο καθένας το ερμηνεύει με τον δικό του τρόπο.

Απλά το αναφέρω σε όσους χρειαστεί να το επικαλεστούν...

Link to comment
Share on other sites

Στη δικη μου περιπτωση επειδη ελειπαν οπως ειπα 1000 ευρω τιμολογια, οι ελεγκτες ηταν βολικοι, και μου εδωσαν χρονο να δικαιολογησω τα τιμολογια με καταθετηρια τραπεζης, ειτε να τα σφραγισουν απο το καταστημα.

Δεν ειχαν θεσει καποια προθεσμια, μου ειχαν πει οτι το συντομοτερο ειναι και το καλυτερο για μενα, για να προχωρησει η υποθεση μου. Ή στη χειροτερη να εβρισκα τιμολογια με "χτεσινη ημερομηνια"

Βεβαια ηρθε το Φλεβαρη το γνωστο "λεφτα ειχαμε", οποτε και παγωσαν ολα μεχρι το Μαιο.

 

Πηγα και στη τραπεζα, οντως μπηκε η προκαταβολη στο λογαριασμο μου....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.