Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενίσχυση για αγορά εξοπλισμού - ζητήματα που ΔΕΝ αφορούν προϋποθέσεις εισαγωγής


Recommended Posts

Ρε παιδιά , όποιοι (καταστήματα) αναλαμβάνουν και τις προσφορές και την διεκπεραίωση απλά είναι σίγουροι ότι αν εγκριθεί η επιδότηση θα τα πάρεις από αυτούς. Τί γίνεται όμως σε περιπτωση που δεν έχουν ακριβώς αυτά που θές??? Μπορούν να τα βρούν ή απλώς πλασάρουν αυτά που έχουν στον τιμοκατάλογο? Π.χ. για το Πλαίσιο ξέρω μόνο ότι στέλνεις τα προϊόντα ή προδιαγραφές που θες με ένα email στο τμήμα που έχουν για το b2b και σου φτιάχνουν μία ή πολλές προσφορές.Εγώ θα τους στείλω αύριο ένα email , θα δώ τι θα γίνει και τι θα μου πουν και θα τα μεταφέρω στο φόρουμ.

Τώρα για τις διεκπεραιώσεις δεν ξέρω , αν έχει κανείς άλλος εμπειρία ας μας πεί.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 224
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

η διεκπεραιωση ειναι παρα πολυ απλη και δεν αξιζει να πληρωσεις για να το κανεις

με τα xml μου θυμισε λιγο το προγραμμα αμοιβων...

τα καταστηματα προσφερουν αυτη την ''διευκολυνση'' για να σε υποχρεωσουν να παρεις πραγματα αξιας 10.000+ ΦΠΑ απο αυτους.

παιδια λιγο προσοχη και στις τιμες με μια μικρη ερευνα ειδα αποκλισεις

της ταξης του 40%

δεν μιλαω για ηθελημενες υπερτιμολογησεις...

Link to comment
Share on other sites

Να αλλάξω τότε την ερώτηση.

Λέτε να υπάρχει τρόπος να μπει?

και επίσης τα κινητά γιατί είναι εκτός?

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα το λαπτοπ μπορω να το αιτιολογησω οτι ειναι για εξωτερικες εργασίες.

(εδρα το σπιτι εχω)

Εχεις δικιο. Μπορει ενα ατομο να ζητησει δυο υπολογιστες αρκει να το αιτιολογισει σωστα.

Το λεει και στις ερωτο-απαντησεις του ΕΣΠΑ:

17. Δικαιούμαι να αιτηθώ για φορητό υπολογιστή και σταθερό?

Μπορείτε να αιτηθείτε για έναν φορητό και έναν σταθερό υπολογιστή, εφόσον οι δαπάνες αυτές συνοδεύονται από τεκμηρίωση της αναγκαιότητάς τους, της συνάφειάς τους και της συμβολής τους στην αναβάθμιση της παρεχόμενης υπηρεσίας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.