Μετάβαση στο περιεχόμενο

Οδηγός για την ενίσχυση για αγορά εξοπλισμού - ΕΣΠΑ


Recommended Posts

Αριθμός αίτησης : 10272 23 Νοε 2009

 

Αυτός ο αριθμός είναι γενικός ή αναφέρεται μόνο σε όσους είχαν τον ίδιο ΚΑΔ με μένα;

Επειδή το νούμερο μου φαίνεται πολύ μικρό....

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι γενικός είμαστε καλά... Με τον ΚΑΔ δεν πρέπει να έχει σχέση.

Κάποιος είχε αναφέρει παλιά στο forum ότι μπορεί να είναι ο αριθμός με όσους έχουν κάνει αίτηση στην περιφέρεια σου

Ο δικός μου πριν ένα μήνα ήταν 3000 και κάτι

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι, όπως και εγώ, περιμένουν να κάνουν την αίτηση την τελευταία στιγμή. Οι τιμές στον κλάδο της τεχνολογίας αλλάζουν από μέρα σε μέρα.

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση 1:αν βαλω προυπολογισμό 8000 θα παρω επιδότηση 4000.Αν βάλω 9000 θα πάρω 4500 η 4000?

ερωτηση 2.εστω ότι έχω προτιμολογιο με 4 ειδη.μπορω να βάλω στο προγραμμα μόνο τα 3?η χρειαζετε να ζητησω αλλο προτιμολόγιο?

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δεν σώζεται κανένα πεδίο "Τεκμηρίωση συμβατότητας με επένδυση"!!!!

Γράφω κείμενο σε αυτά τα πεδία αλλά όταν ξανα-ανοίγω το προγραμματάκι τα πεδία είναι κενά!!!! ξέρει κανείς τίποτα? Ευχαριστώ!

 

─────────────────────────────────────────────────────

Συμπληρώστε την ειδικότητά σας, μέσω της επεξεργασίας προσωπικών στοιχείων (πίνακας ελέγχου).

Chilon

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που ξαναρωτάω, αλλά στο λογισμικό τι βάλατε στην τεχνική περιγραφή;

Τι να γράψω στο Η/Μ λογισμικό, στα windows και στο office;

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση 2.εστω ότι έχω προτιμολογιο με 4 ειδη.μπορω να βάλω στο προγραμμα μόνο τα 3?η χρειαζετε να ζητησω αλλο προτιμολόγιο?

 

Νομίζω είσαι οκ, μπορείς να πάρεις προσφορα/προτιμολόγιο με πολλά είδη και να επιλέξεις εσύ ποια θες, σημασία έχει τι θα δηλώσεις στην αίτηση

Για την άλλη ερώτηση δεν έιμαι άνω 5ετίας και δεν το έχω ψάξει αλλά πάει μέχρι τις 16.000 το μισό λογικά

 

Γράφω κείμενο σε αυτά τα πεδία αλλά όταν ξανα-ανοίγω το προγραμματάκι τα πεδία είναι κενά!!!! ξέρει κανείς τίποτα? Ευχαριστώ!

 

Κάνε ξανά download το αρχείο, αν έχεις και πάλι πρόβλημα πάρε τηλέφωνο εδώ

http://www.ependyseis.gr/helpdesk.htm

 

Τι να γράψω στο Η/Μ λογισμικό, στα windows και στο office;

 

Δεν έχει ιδιαίτερη σημασία, είναι γνωστά προγράμματα και θα καταλάβει ο ελεγκτής τι το θες, βάλε πχ λειτουργικο πρόγραμμα, ποια έκδοση είναι, ελληνικα/αγγλικά 32 ή 64 bit και τετοια

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.