Μετάβαση στο περιεχόμενο

Οδηγός για την ενίσχυση για αγορά εξοπλισμού - ΕΣΠΑ


Recommended Posts

Υπέβαλα τη διορθωτική υποβολή με τη σωστή διεύθυνση σύμφωνα με ΔΟΥ πχ Οδός-Αριθμός:ΤΑΔΕ 0 και την υποβολή μου τη διόρθωσε με Οδός-Αριθμός: ΤΑΔΕ 0 0! Το αντιμετώπισε κάποιος συνάδελφος?

Link to comment
Share on other sites

Ναι είχα το ίδιο πρόβλημα.

Έστειλα email περιγραφοντας το πρόβλημα μου (γιατι είναι κρίμα για μια τεχνική μα@%&*^ στο συστημα να χαθει η επιδότηση) και με διαβεβαίωσαν ότι η άιτηση θα διορθωθεί βάση της διορθωτικής υποβολής. Τσέκαρε την διορθωτική σου και αν εκεί φαίνονται όλα σωστά τότε λογικά είσαι οκ (εκτος και αν μας προκύψει και κάτι άλλο μετά).

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς τα ίδια και σε μένα!

το πρόβλημα ήταν ένας χαρακτήρας!...

και στην αρχική υποβολή φαίνεται πλέον ΤΑΔΕ 0 0

αλλά σε ερώτησή μου, μου απάντησαν το ίδιο με τον antithema...

ας ελπίσουμε ότι έτσι θα γίνει...

πολύ μπάχαλο πάντως....

Link to comment
Share on other sites

Υπέβαλα τη διορθωτική υποβολή με τη σωστή διεύθυνση σύμφωνα με ΔΟΥ πχ Οδός-Αριθμός:ΤΑΔΕ 0 και την υποβολή μου τη διόρθωσε με Οδός-Αριθμός: ΤΑΔΕ 0 0! Το αντιμετώπισε κάποιος συνάδελφος?

 

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα, η διέυθυνσή μου στις υποβολές φαίνεται μετά την διόρθωση ως "Παπανικολή 20 20", αλλά απ'οτι μου παν δεν υπάρχει πρόβλημα, σημασία έχει τί γράφει το *pdf της διορθωτικής αίτησης οπου εκεί είναι σωστά (δηλ."Παπανικολή 20").

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον είχες τη χαρά να ζήσεις τη σύνταξη των πρώτων τοπογραφικών διαγραμμάτων του νεοσύστατου κράτους επί Όθωνος. Θες και επιδότηση...:P:p:p:p:p:p:p καιρό είχε καποιος να με κάνει να γελάσω έτσι να σαι καλά...

Link to comment
Share on other sites

1) μόλις κάνω είσοδο στο σύστημα ενώ αρχικα μου εμφάνιζε συνολικό αριθμό έργων "1" στην συνέχεια ο συνολικός αριθμός εργων έγινε "2" 'εχω κάνει κάτι λάθος ή το ίδιο συμβαίνει και σε εσάς ?

 

 

 

 

2)αφού κάνατε την διορθωτική υποβολή και πατήσατε "υποβολή" σας βγάζει το μήνυμα

" ! Η ενέργεια δεν είναι διαθέσιμη για υποβολή." ?

 

 

 

κατα τα άλλα μου εμφανίζει "Ημ/νία Οριστικοποίησης ******** κατάσταση διορθωτική υποβολλη

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.