Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τί γίνεται σε περίπτωση απώλειας, κλοπής, φθοράς ή βλάβης HASP;


moneftsis

Recommended Posts

Προχθες μου εκλεψαν την επαγγ τσαντα μου, στην οποια εκτος αλλων υπηρχαν και 2 HASP .

Ενα απο στατικο προγραμμα και ενα απο αρχιτεκτ. προγραμμα.

Γνωριζει κανεις τι γινεται τωρα ? Γνωριζει κανεις καποια αλλη τετοια περιπτωση και την αντιδραση της εταιριας ??

 

Νομιζω οτι δεν αναγνωριζουν την κλοπη.

Και δηλαδη τι πρεπει να κανω ? ΝΑ ΞΑΝΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ??

Δεν μου φτανει που δεν εχει δουλεια εδω και ενα χρονο θα πληρωνω και

γαμι....... ??

 

Παιδια ΒΟΗΘΑΤΕ !!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αρχικα παρε τηλ στις εταιρειε....Εγω ξερω οτι σου ακυρωνουν τα κλειδια και πληρωνεις τα καινουρια (80Ε περιπου το ενα)...

Link to comment
Share on other sites

Kάποιες εταιρείες (π.χ. Archicad) υποτίθεται ότι στο συμβόλαιο καλύπτουν περίπτωση κλοπής, αλλά νομίζω θέλουν και επιβεβαίωση του συμβάντος από Αστυνομία.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλ στις εταιριες .

Η μια θελει το χαρτι της αστυνομιας και θα μου στειλει το κλειδι. ( ολα οκ εδω ) , Η ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ μου ζηταει να αγορασω παλι το προγραμμα με μειωμενο αντιτιμο. Ακου πραγματα.

Θα ενημερωσω ξανα για το τελικο αποτελεσμα.

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου να μας κρατήσεις ενήμερους.

 

επίσης θα έλεγα να πεις και τις εταιρείες για να ξέρουμε και την πολιτική που έχουν σε τέτοια πολύ σοβαρά θέματα

Link to comment
Share on other sites

Εγω απλα σκεφτομαι οτι προγραμματα που δεν απαιτουν καποιου ειδους ενεργοποιησης μετα την εγκατασταση, και δουλευουν μονο με το κλειδι θα εχουν προβλημα σε τετοιου ειδους περιπτωσεις..Πως μπορουν να διαφυλαξουν οτι στο εκλεψαν το κλειδι και οτι δεν το εδωσες σε καποιον...Το ΝΕΧΤ μου ερχεται στο μυαλο τωρα και το Ινσταντ που δεν απαιτουν ενεργοποιηση..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.