Μετάβαση στο περιεχόμενο

Pixis - Δωρεάν λογισμικό: νομοθεσία, μελέτες θέρμανσης, θερμομόνωσης


iliekater

Recommended Posts

Όχι , η ΠΥΞΙΣ δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για κάτι τέτοιο .

Edited by iliekater
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 603
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οταν ανοίγω το πρόγραμμα και πάω στο "πέρι.." μου βγάζει τα εξείς:

εκδοση προγράμματος...... 5.2

εκδοση βασικού πακέτου... 30ο κατά σειρά

έκδοση επιπλέον πακέτου...κανένα πακέτο ?

 

Είναι σωστά εγκατεστημένο? Εχω κατεβάσει και βάλει τα τελευταία σου λινκ... Γιατί μου λέει κανένα επιπλέον πακέτο εφόσον έχω βάλει το extra_packet_number_009?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου λέει κάτι ακόμα πιο περίεργο : Έκδοση προγράμματος 0.0 !

Άφησέ με να το κοιτάξω !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Τελικά είχαν μηδενιστεί οι αριθμοί έκδοσης , το οποίο μάλλον αφορά μόνο το δικό μου υπολογιστή μιας και σε εσένα αναγράφει τη σωστή έκδοση του προγράμματος . Τους αριθμούς όμως των πακέτων τους γράφει σωστά . Μήπως εγκατέστησες το πακέτο σε άλλο φάκελο ; Π.χ. στα Win 7 αντί για το φάκελο Program files , το πρόγραμμ πάει και εγκαθίστατι στο Program files (x86) , οπότε θα πρέπει χειρονακτικά να αποσυμπιεστεί εκεί το πακέτο .

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στην επιλογή νομοθεσία μουζ ητάει ένα ''επιπλέον'' πακέτο για τα διακιολογητικα για Καταστήματα/λοιπές άδειες

Link to comment
Share on other sites

και τα τρία links μέσω rapidshare που αναφέρονται στο μήνυμα #456 λειτουργούν κανονικά.

 

Δυστυχώς δεν υπάρχει δυνατότητα να φιλοξενηθούν στα downloads του michanikos.gr αρχεία τόσο μεγάλου μεγέθους (σχεδόν 250mb σύνολο). Ακόμη και σε torrent να τα ανεβάσουμε θα χρειαστεί διψήφιος αριθμός seeders για να κατεβαίνει με ικανοποιητική ταχύτητα, που το θεωρώ δύσκολο να επιτευχθεί.

Μια λύση θα ήταν να δημιουργηθεί μία σελίδα σε έναν free host όπως το 000webhost που δίνει 100 GB / μήνα κίνηση και υπάρχει δυνατότητα για απ'ευθείας links

Link to comment
Share on other sites

και τα τρία links μέσω rapidshare που αναφέρονται στο μήνυμα #456 λειτουργούν κανονικά.

 

Δεν ξέρω εάν εκ παραδρομής έκανες λάθος, εννοώντας το μήνυμα http://www.michanikos.gr/topic/95-pixis-%ce%94%cf%89%cf%81%ce%b5%ce%ac%ce%bd-%ce%bb%ce%bf%ce%b3%ce%b9%cf%83%ce%bc%ce%b9%ce%ba%cf%8c-%ce%bd%ce%bf%ce%bc%ce%bf%ce%b8%ce%b5%cf%83%ce%af%ce%b1-%ce%bc%ce%b5%ce%bb%ce%ad%cf%84%ce%b5%cf%82-%ce%b8%ce%ad%cf%81%ce%bc%ce%b1%ce%bd%cf%83%ce%b7/page__st__440#entry481918 , πάντως το τελευταίο δεν λειτουργει!

Link to comment
Share on other sites

Για όσους παραπονιούνται για τα downloads, πήρα την πρωτοβουλία και δημιούργησα ένα μικρό site για να φιλοξενηθούν χωρίς τους περιορισμούς του rapidshare.

(Βέβαια επειδή πρόκειται για δωρεάν host όπως έγραψα και παραπάνω, η ταχύτητα δε θα είναι η καλύτερη δυνατή οπότε υπομονή στο κατέβασμα...)

 

Το site είναι το http://pixis.webege.com

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.