Μετάβαση στο περιεχόμενο

Pixis - Δωρεάν λογισμικό: νομοθεσία, μελέτες θέρμανσης, θερμομόνωσης


iliekater

Recommended Posts

Αγαπητε iliekater το θεματακι το ειχαν τα win7 μαλλον...για καποιο λογο αρνουνταν το extract στο φακελο Program files/pixis. Στην απελπισια τα εκανα extract σε τυχαιο φακελο, copy paste στο Program files/pixis κι ολα κομπλε!!!! Παιζει κανονικα!!! Σ ευχαριστω για το χρονο σου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 603
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γίνεται και το εξής : απλά αντιγράφουμε το πακέτο μέσα στο φάκελο της ΠΥΞΙΔΑΣ , κάνουμε επάνω του δεξί κλικ και από το πρόγραμμα αποσυμπίεσης επιλέγουμε "Αποσυμπίεση εδώ" . Το αρχείο αναγνωρίζεται και από WinZIP και από WinRAR .

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ iliekater, χάρηκα πολύ που ασχολήθηκες να φτιάξεις το PIXIS, έκανες πολύ καλή δουλειά!

Όμως αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα, όταν πάω να εκτυπώσω σε word μου βγάζει σφάλμα.

τουλάχιστον στη μελέτη θερμομόνωσης που έχω δοκιμάσει.

έχεις καμία ιδέα τι μπορεί να φταίει;

το τρέχω σε vista αν σε βοηθάει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω το εξης προβλημα..

 

Στη νομοθεσια, ενω επιλεγω το αρχειο που θελω να ανοιξω και μετα το κουμπι του acrobat, μου ανοιγει παντα τον ΓΟΚ...

 

Γιατι??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ωχ ναι , πρέπει να τα ξανανεβάσω ... Δεν είχα χρόνο τον τελευταίο καιρό γι'αυτό και δεν το έπραξα . Επίσης , terry , θα κοιτάξω και αυτό που μου είπες .

Φυσικά ως ιδρυτικό μέλος μέλος των unonimous :P τα ανέβαζα στο megauload , γι'αυτό και τώρα που το έκλεισαν τα αρχεία δεν υπάρχουν πια .

------

Υ.Γ. Χμμμ ... Μήπως θα πρέπει να σπεύσω και σβήσω όσα έγραψα , πρωτού με απαγάγουν και εμένα στο αμέρικα :| μέσω της PIPAς ;

Edited by iliekater
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλημερα παιδια...

ειμαι νεος εδω και χρειαζομαι ενα προγραμμα για μελετες Η/Μ.

προσπαθω να κατεβασω το δωρεαν πιξις αλλα δεν ειναι εγκυρα τα λινκ που αναγραφονται...

μπορει να με βοηθησειμ κανεις να τα βρω?win 7 εχω

Link to comment
Share on other sites

Το pixis λόγω μεγέθους δε μπορεί να φιλοξενηθεί στα downloads του michanikos.gr (υπήρχε η έκδοση 1.01 η οποία είναι μικρή σε μέγεθος αλλά περιορισμένων δυνατοτήτων).

Δυστυχώς το MegaUpload το οποίο φιλοξενούσε τα αρχεία έχει κλείσει, οπότε θα πρέπει να περιμένουμε τον iliekater να το ανεβάσει κάπου άλλου.

Μέχρι τότε υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.