Μετάβαση στο περιεχόμενο

Υπάρχει λόγος ύπαρξης downloads τα οποία οδηγούν σε φόρουμ που απαιτούν νέα εγγραφή;


sdim

Υπάρχει λόγος ύπαρξης dowloads τα οποία οδηγούν σε φόρουμ   

67 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Υπάρχει λόγος ύπαρξης dowloads τα οποία οδηγούν σε φόρουμ

    • Ναι.
      17
    • Όχι.
      50


Recommended Posts

1.Χάρη συνεχίζεις να με διαβάλεις και να με συκοφαντείς και το λυπηρό είναι, ότι πλέον το κάνεις όπου σταθείς και όπου βρεθείς. Σε ευχαριστώ.

2.Θα σε παρακαλέσω με τον πλέον ευγενικό τρόπο να σταματήσεις αυτόν τον απαράδεκτό πόλεμο που έχεις κηρύξει, να σταματήσεις τις συκοφαντικές δημοσιεύσεις σου και να σεβαστείς στο έπακρο την επιθυμία μου για ανωνυμία.

3.Γράψε ότι θέλεις στο emichanikos.gr αλλά σταμάτα να δημιουργείς αναστάτωση στο παρόν φόρουμ και σε όσους επιθυμούν να συμμετέχουν.

 

1. ΟΧΙ ιδιοκτήτη δεν νομίζω. Θέσε γεγονότα και αποδείξεις συκοφαντίας.

2. Όταν διαχειρίζεσαι και εμπορεύεσαι την συνολική γνώση και πληροφορία (συμπεριλαμβανομένου του ιδίου) με δικαίωμα να δοθεί οπουδήποτε, οποτεδήποτε και σε οποιονδήποτε τότε η ανωνυμία σου είναι σεβαστή αλλά οφσάιντ.

3. Από τότε που οι συζητήσεις είναι αναστάτωση άρχισε ο εγκεφαλικός ύπνος. Η γνώμη και η γνώση είναι συμμετοχή.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 119
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@engineer

 

εγώ λέω ότι ένα πρωί σου τη βαράει και το πουλάς το μαγαζί σου με την υπεραξία που έχει αποκτήσει με τη συμμετοχή όλων μας.

 

γιατί μαγαζί σου είναι, εσύ είσαι ο ιδιοκτήτης και άνθρωποι είμαστε και αναποδιές στη ζωή συμβαίνουν.

 

και τότε στο μιχανικος.τζι.αρ κάνοντας κλικ βλέπεις το ηλεκτρονικό κατάστημα του zavi που πουλάει καλσόν με εμένα υπεύθυνο προσωπικού.

 

τότε π.χ. ποιος εγγυάται τι θα γίνει η database που έγινε από τον προσωπικό μας χρόνο?

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αλλά έχουμε βγεί όλοι εντελώς off-topic...

αλλά επειδή διακρίνω μια φοβία και μία καχυποψία για το τι μπορεί να συμβεί μελλοντικά με την ιδιοκτησία του φόρουμ, θα ήθελα να πω δυο πράγματα.

 

Το φόρουμ είμαστε εμείς.

 

Αν αύριο πουληθεί/νοικιαστεί/δεν-ξέρω-τι-άλλο, τότε απλά θα πάψουμε να γράφουμε, θα απαξιωθεί και θα κλείσει.

Είναι τόσο απλό.

Link to comment
Share on other sites

α, μάλιστα τόσο απλό, απλούστατο! βασικά εγώ ρώτησα η διαχείριση της πληροφορίας τι θα γίνει αν το site πουλάει καλσόν. γιατί ξέρεις τι θα πουλάει?

 

αλλά δεν βαριέσαι θα κλείσει όπως είπες απλά κάποιος θα'ναι με κάποια terrabyte τεχνογνωσίας παραμάσχαλα

Link to comment
Share on other sites

ποιο κείμενο, με τα παιδιά?

Φυσικά, και κανείς από τα παιδιά δεν αξιώνει ή διεκδικεί ή απαιτεί ή ζητάει τίποτα από το τωρινό michanikos.gr και για το λόγο αυτό αναφέρω ότι πέρα από νομικά ανήκει και ΗΘΙΚΑ σε ιδιώτη μηχανικό δηλαδή σε εμένα.
από το αυριανό τα παιδιά (είναι μικρά?) αξιώνουν? έχουν υπογράψει κανά χαρτί δια βίου μη αξίωσης? και ποια είναι αυτά τα παιδιά με τη μεγαλοθυμία που δεν αξιώνουν επί των γνώσεων μας?
Link to comment
Share on other sites

Διαχείριση της πληροφορίας;

Γιατί πρέπει να πουληθεί το site για να θέσεις τέτοιο θέμα;

Τώρα ποιός την διαχειρίζεται;

Ελεύθερο είναι το φόρουμ, όποιος θέλει γράφεται, παίρνει την πληροφορία που θέλει κλπ.

Η συμμετοχή είναι εθελοντική. Ότι γράφεται αποτελεί κοινό κτήμα.

 

Τα terrabyte τεχνογνωσίας είναι διαθέσιμα και τώρα, στον οποιονδήποτε.

Link to comment
Share on other sites

Τα terrabyte τεχνογνωσίας είναι διαθέσιμα και τώρα, στον οποιονδήποτε.

 

Αλλά με την δυνατότητα (και πιθανότητα) αύριο να μην είναι. ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΈΧΕΙ ΑΥΤΉ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ???

(αν θυμάμαι καλά, 1 έως 4)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.