Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα OΑΕΔ για νέους ελεύθερους επαγγελματίες - επιστήμονες (2008)


Recommended Posts

Καμιά προέγκριση έχουμε?? Πέρασαν 45 ολόκληρες μέρες

Στο Δήμο Περιστερίου, κατά τα μέσα με τέλη Ιουλίου με είχαν ενημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 821
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμένα περί τα τέλη Ιουλίου με αρχές Αυγούστου (η αίτηση έγινε μέσα Ιουνίου). Δώστους λίγο χρόνο σε παρακαλώ, μη μου τους ζορίζεις !

Link to comment
Share on other sites

Ωραίοι!! Αυτοι είναι ικανοί να μας καλέσουν κατα τη διάρκεια των διακοπών για σπάσιμο! Παντως εγώ Αυγουστιάτικα απο τη Λευκάδα δεν το κουνάω!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται αυτό. Εμένα με είχαν πάρει στις 5 Αυγούστου και με πίεζαν να γίνει ο έλεγχος άμεσα (δήθεν ότι είμαι υποχρεωμένος). Μετά προφασίστηκα την προκήρυξη (η οποία αναφέρει ότι ο έλεγχος πρέπει να γίνει σε ένα μέγιστο διάστημα 30 ημερών από την ημερομηνία προέγκρισης), μετά αυτοί άρχισαν να λένε ότι μίλησαν με τα κεντρικά και ότι δεν ισχύει, μετά άρχισα να τους λέω ότι "εγώ αυτή την προκήρυξη είδα και υπό αυτούς τους όρους τη δέχτηκα και την υπέγραψα" και στο τέλος, ήρθαν περίπου τέλη Αυγούστου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και εγω εχω μαθει απο φιλο που πριν λιγα χρονια μπηκε στο προγραμμα οτι λογικα τελη του μηνα,αρχες του αλλου θα πρεπει να εχουμε σημαντικες εξελιξεις !

Επ ευκαιριας να κανω και μια ερωτηση και συγχωρηστε με αν εχει απαντηθει αλλα εγω οσο εψαξα δεν τη βρηκα :

 

Ο χωρος που εχω ετοιμασει το γραφειο μου , μου εχει παραχωρηθει απο τον πατερα μου. Υπαρχει περιπτωση να εχω κανενα προβλημα κατα τον ελεγχο?

Link to comment
Share on other sites

Δημοσιεύθηκαν οι προαναγγελίες 3 προγραμμάτων που νομίζω ότι αφορούν μηχανικούς, ιδιαίτερα το ΜΕΤΟΙΚΩ 2009 και ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 2009.

Δείτε μια πρώτη παρουσίαση στο http://espaengineers.wordpress.com/2009/07/17/epixeiro/

 

Τα λέμε μόλις τα μελετήσουμε αναλυτικά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!

Εχω στειλει την αιτηση για την επιδοτηση του ΟΑΕΔ αλλα η επαγγελματικη μου στεγη λειτουργουσε τα τελευταια 30 χρονια σαν τεχνικο γραφειο...Ηταν μια λεπτομερεια στην προκηρυξη που μου διεφυγε...

Μπορω να τη γλιτωσω ή να το ξεχασω?

Ξερει κανεις πως το ελεγχουν?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.