Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σεμινάριο – Ιωάννινα 23/3/2010 - (ΚΕΝΑΚ) Ενεργειακοί Επιθεωρητές


Recommended Posts

Η ΕλΕΜ οργανώνει σεμινάριο με θέμα :

 

Ιωάννινα - Τρίτη 23-03-2010

Κτιριο ΤΕΕ, ώρα 18.30

 

ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΚΤΙΡΙΩΝ-(ΚΕΝΑΚ)-ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟΙ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΕΣ

 

Εν όψει της εφαρμογής στην Ελλάδα της οδηγίας της Ε.Ε. περί ενεργειακής απόδοσης των κτιρίων

 

• Θέματα σχετικά με την ενημέρωση, εκπαίδευση και πιστοποίηση των μηχανικών που ενδιαφέρονται να ασχοληθούν με το αντικείμενο (ενεργειακές μελέτες, ενεργειακοί επιθεωρητές)

 

• Η κατοχύρωση των επαγγελματικών δικαιωμάτων και ο αθέμιτος ανταγωνισμός από άλλες ειδικότητες (απόφοιτοι ΤΕΙ, φυσικοί πανεπιστήμιου, κλπ)

 

Εισηγητής: Ευθυμιάδης Απόστολος (Μηχ.-Ηλεκ. Μηχανικός),συντονιστής της επιτροπής του ΤΕΕ για τον ΚΕΝΑΚ

 

Εισαγωγή: Θ. Σεραφίδης (Αρχιτέκτων) Μέλος Δ.Ε. ΤΕΕ , Εκπρόσωπος ΕλΕΜ

 

Είσοδος Ελεύθερη

 

Για δηλώσεις συμμετοχής: email:[email protected] /fax: 2104082157 (Πλήρη στοιχεία)

 

 

Edit : Προσθήκη τονισμού σε κάποιες λέξεις που από παραδρομή παραλήφθηκε. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι καλησπέρα,θα πάρουμε κάποιο χαρτί από το σεμινάριο αυτό;

Αξίζει τον κόπο π.χ να έρθω από την Πάτρα;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Το σεμινάριο θα είναι αποκλειστικά ενημερωτικού χαρακτήρα ή θα γίνεται και κάποια πιστοποίηση για αυτούς που τους ενδιαφέρει να γίνουν ενεργειακοί επιθεωρητές;

Link to comment
Share on other sites

εγώ όσες φορές πήγα δεν πήρα κάποιο χαρτί πιστοποίησης εδώ αθήνα...περισσότερο για ενημέρωση.αλλά να είμαι ειλικρινής δεν νομίζω να δίνεται κάποιο τέτοιο χαρτί αν και ομολογώ ότι δεν ρώτησα όταν πήγα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.