Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ακούτε τώρα; (ναι, αυτή τη στιγμή)


dix e6

Recommended Posts

Αν κ το Πανούση τον πάω από τ’ ανέκδοτα με τον Νταλάρα εδώ, θεωρώ ότι έκανε ατόπημα κ μάλιστα βαρύ κ ασυγχώρητο , χρησιμοποιεί την μελωδία από ένα αγαπημένο μου τραγούδι με αισχρό τρόπο.  Αλήθεια, τον Αχιλλέα σας τον έχουμε γνωρίσει; Αυτή την στιγμή είναι ο αγαπημένος της νεολαίας                                                                                                                                                  

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μπορεί με τους Τούρκους να μην έχουμε κοινό dna αλλά το αναμείξαμε πολιτισμικά  και πλέον δεν ξεχωρίζουμε , το βίντεο θα μπορούσε να έχει γίνει και από Έλληνες 

 

 

που ανήκουμε λοιπόν Δύση ή Ανατολή Δύσκολο να απαντήσω αφού γαμώτο μου πχ  αρέσουν τα ακούσματα αυτά σαν να είναι  δικά μου 

Link to comment
Share on other sites

Βρε Νικολή ο αγαπημένος της νεολαίας είναι ο Ζερβάκης, δε λέω καλό το παλικάρι όμως...

Ποιος…;ποιος; αυτον που τον παράτησε η αραβωνιάρα  (τον κεράτωσε) και το΄ριξε στις νεκρόκασες  

''νύφη αυτή νεκρός εγώ στην ίδια εκκλησία

ίδιος παπάς να λειτουργεί κ γάμο κ κηδεία ''

ελεος ρε γαμπρε, ελεος

 

 

 

Τα παραλες..

Ειναι λιγακι αφωνος...

 

τον Αχιλλέα έτυχε να τον ακούσω ζωντανάσε μαγαζι στο κάστρο, ένα βράδυ που είχα πάει για δουλειά, τέτοιο νεαρόκοσμο 20αριδες & 25αριδες δεν είχα ξαναδεί σε μαγαζί που έπαιζε κρητικά

 

αυτο ομως.........

Edited by ΝΙΚΟΣΤΡΙ
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.