Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εκπιπτώμενες δαπάνες ελεύθερου επαγγελματία Μηχανικού


Recommended Posts

Καλά έτσι και έρθουν..

Ποιος έχει σελίδα παγίων πριν το ΕΣΠΑ: Σχεδόν κανένας.

Έχει να γίνει γλέντι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nα κάνετε μία , ......................

 

απ' οτι γνωρίζω, τα πάγια γράφονται στη ή στις τελευταίες σελίδες των βιβλίων

αν δεν έχει προβλεφθεί κάτι τέτοιο, πως γίνεται να γίνει μία ή δύο σελίδες απο τις τελευταίες ?

 

έχει κάποιο τρόπο να υποδείξεις ?

Link to comment
Share on other sites

Nα κάνετε μία , ωστε να μη σας βγεί ξυνό το γλέντι.

 

ανω 3τιας μπορουμε να τα κανουμε διαγραφη?ειναι ευλογο χρονικο διαστημα ? καναμε και περαιωση :mrgreen:

 

επισης οταν ειναι ναρθουν στελνουν ειδοποιηση η χτυπαει μαι μερα το κουδουνι?

Link to comment
Share on other sites

επισης οταν ειναι ναρθουν στελνουν ειδοποιηση η χτυπαει μαι μερα το κουδουνι?

 

 

Eξαρτάται , άλλες φορές χτυπάει το κουδούνι, ενώ σε άλλες είμεθα προσκεκλημένοι.

Link to comment
Share on other sites

Τα θερμά μου συγχαρητήρια σε όλους! Έπειτα από δέκα ημέρες διαβάσματος, μόλις τελείωσα τις 115 σελίδες και μου λύθηκαν πολλές από τις απορίες μου. Όχι βέβαια όλες, αλλά πρώτα θα προσπαθήσω να χωνέψω αυτά που διάβασα και θα επανέλθω με ερωτήματα...

Link to comment
Share on other sites

 

παλι καλα που τα λαπτοπ ταχω αποθηκη

 

.ήρθε πέρισυ το ΣΔΟΕ και απεφάνθη ότι το τιμολόγιο της χρήσς...1999 ήταν εικονικό με αποτελεσμα να γράψει ένα κατεβατό με πέντε πράξεις υπολογιμσού φόρων και προσαυξήσεων και ......... Η μεθοδολογία που χρησιμοποίησε για να στηρίξει την εικονικότητα επικεικώς γελοία , δεδεμένου ότι τα φορολογικά στοιχεία και βιβλία δεν τα είχαμε (και νομίμως μάλιστα όπως παραδέχθηκαν ). Ελα όμως που στην αποθήκη υπήρχαν αυτοί οι υπολογιστές (2) και ο εκτυπωτής (1) , οπότε στην επιτροπή επιλύσεως φορολογικών διαφορών αναγκάστηκαν να καταπιούν τη γλώσσα τους; , αφού το υποτιθέμενο σώμα του εγκλήματος ήταν παρόν . Ι :grin:

Link to comment
Share on other sites

τηλεοραση μικρη 22αρα που χρησιμοποιειται και σαν οθονη υπολογιστη μπορω να την περασω στα εξοδα;

 

ΥΓ. μου παραχωρηθηκε χωρος 10 τμ στο σπιτι του πατερα μ.

Edited by mkara
Link to comment
Share on other sites

1) Εγώ είπα ότι δεν υπάρχει ? Είναι μια διαδικασία που αν την τηρήσεις και αν τη " δέσεις " καλά θα αποφύγεις μπελάδες. Στην περίπτωση που περιγράφω υπήρχαν τα συγκεκριμένα πάγια στοιχεία , δεν είχαν καταστραφεί αν και είχαν τεχνολογικά απαξιωθεί.

2) Μπορείς (απάντηση για mkara ).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.