Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατατακτήριες από ΤΕΙ σε Πολυτεχνείο


stefk

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 198
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν είπα πως το χρησιμοποίησες προσβλητικά.

 

Αν το χρησιμοποίησες προσβλητικά, η απάντηση μου είναι είναι το ίδιο προσβλητική.

Αν το χρησιμοποίησες σαν αργκό για πλάκα, η απάντηση μου είναι το ίδιο πλακατζίκιδη.

 

Κοινώς, όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται...

Link to comment
Share on other sites

Φιλικά πάντα, ο ΑΕ(Ρ)Ιτζής του Πολυτεχνείου που πήρε κατεύθυνση πληροφορικής, τηλεπικοινωνιών κτλ δεν ξέρει τη τύφλα του από Η/Μ εγκαταστάσεις. Δεν σου λέω δεν είναι ικανός να μάθει, αλλά οι γνώσεις που απόκτησε από τη σχολή του είναι σε εντελώς άλλη κατευθυνση.

 

Αν μου λες πως κάποιος μόνο με διάβασμα μόνος του μπορεί να καλύψει ολόκληρο αντικείμενο τότε γιατί να πηγαίνουμε σε διαλέξεις και στα εργαστήρια; Ας μας αφήνανε μόνο με τα βιβλιά και 3 φορές το χρόνο εξεταστική...

 

 

μερικοι δεν θελετε ή μπορει και να μην μπορειτε να καταλαβετε οτι το Πολυτεχνειο ειναι κατι πολυ παραπανω απο στυρα τεχνικη γνωση.

 

γι αυτο και εχετε την αγαπη μας και την αμεριστη συμπαρασταση μας

 

ειμαστε διπλα σας

Link to comment
Share on other sites

μερικοι δεν θελετε ή μπορει και να μην μπορειτε να καταλαβετε οτι το Πολυτεχνειο ειναι κατι πολυ παραπανω απο στυρα τεχνικη γνωση.

 

γι αυτο και εχετε την αγαπη μας και την αμεριστη συμπαρασταση μας

 

ειμαστε διπλα σας

 

Μην τα λες έτσι απότομα...μας κάνεις και γελάμε...

Link to comment
Share on other sites

συνάδελφε armin, αν δεν μπορείς σα μεγάλος άνθρωπος που είσαι και όχι ένα παιδάκι του δημοτικού, να δεχτείς απλά ένα αστείο τότε τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.