Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΕΣΠΑ: Δικαιολογητικά - έλεγχος υλοποίησης επένδυσης


Recommended Posts

Από Εθνική, πληρώθηκα κι εγώ σήμερα!

 

Να πω ένα ευχαριστώ σε όλους τους συναδέλφους εδώ μέσα που βοήθησαν καθόλη τη διάρκεια του προγράμματος!

 

Καλές γιορτές να έχουμε όλοι!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 828
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συνάδελφοι και εγώ από στην εσχατιά της χώρας μας πληρώθηκα σήμερα από ΑΤΕ. Καλές γιορτές σε όλους μας

Link to comment
Share on other sites

και εγώ πληρώθηκα απο Εθνική, μήπως είναι καλή ιδέα μια δημοσκόπηση για το πρόγραμμα,πόσοι αιτήθηκαν ,πόσοι επιδοτήθηκαν e.t.c. .

Καλές γιορτές με ύγεια

Link to comment
Share on other sites

απο εθνικη πληρωθηκα και εγω... παλι καλα που ειναι και εδω το site και υπηρχε πολυτιμη βοηθεια.. καλα χριστουγεννα

Link to comment
Share on other sites

Μου δώσανε και εμένα τα χρήματα στην Τ-Bank (πρώην Ασπίς). Ήταν μάλιστα έτοιμα από την περασμένη εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτήσεις:

1) Έκοψαν σε κάποιον κάτι επειδή δεν ήταν μέσα στις προδιαγραφές του προγράμματος;

π.χ. Να του έκοψαν το δεύτερο PC με μία θέση εργασίας ή να αγόρασε φωτογραφική μηχανή κτλ

2) Έκοψαν σε κανένα τιμολόγιο από το Πλαίσιο γιατί δεν είχε εξοφλητική απόδειξη αλλά μόνο την βεβαίωση ότι έχει εξοφληθεί πλήρως;

Link to comment
Share on other sites

.... Πλήρωσε και η Τραπεζα Αττικης.... Δεν πεταω και απο τη χαρα μου γιατι μου εβγαλαν την πιστη... Οσοι εχουν παρακολουθησει το παρον topic γνωριζουν τι τραβηξα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω την σχέση των μηχανικών με την Τράπεζα Αττικής αλλά η Αττικής είναι μία τραγική τράπεζα. Είναι ανοργάνωτη όσο δεν πάει. Πραγματικά δεν ξέρω πως υπάρχιε ακόμα...

Είναι να μην μπλέξεις μαζί τους. Έχω μία visa εκεί και την κλείνω άμεσα γιατί έχω αρχίσει και φοβάμαι τι μπορεί να πάθω με αυτούς τους ανθρώπους. Μετά από αυτό καμμία σχέση.

Και η eurobank δεν είναι "καλή" τράπεζα αλλά τουλάχιστον ξέρουν τι τους γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.