Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΕΣΠΑ: Δικαιολογητικά - έλεγχος υλοποίησης επένδυσης


Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ,

 

το τιμολόγιό μου έχει στήλες, ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ, ΜΜ, ΠΟΣΟΤΗΤΑ, ΤΙΜΗ ΜΟΝΑΔΑΣ, ΑΞΙΑ, ΦΠΑ

 

άρα συμπληρώνω την ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ με αυτά που έγραψες, ΜΜ, ΤΙΜΗ ΜΟΝΑΔΑΣ, ΠΟΣΟΤΗΤΑ κενά, στην ΑΞΙΑ το ποσό επιχορήγησης και ΦΠΑ κενό.

 

Σωστά;

 

Βάζω κάπου υπογραφή; ή αρκεί μόνο η σφραγίδα;

 

Θέλει και υπογραφή, ημερομηνία και τόπο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 828
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πήρα κι εγώ σήμερα το "μαρούλι"!!!

Γρήγορη η Εμπορική. Μου πίστωσαν το λογαριασμό σε δύο εργάσιμες μέρες. Παρασκευή είχα κόψει το αθεώρητο τιμολόγιο στο ICAP.

Καλή εκταμίευση και στους υπόλοιπους.

Ευχαριστώ πολύ το forum κι όλα τα παιδιά.

Στείλτε κανά μήνυμα στο νέο πρόγραμμα...όταν κι αν "παίξει"!

Καλή χρονιά σε όλους και γρήγορη απόσβεση του υπόλοιπου 20%...

Link to comment
Share on other sites

Τα πήραμε...τα λεφτα πατριώτη απο Εθνική. Πάντως θα προτιμούσα να είχα περισσότερη δουλειά στο γραφείο παρά επιδόματα της παρηγοριάς, αλλά τι κάνουμε έστω και έτσι πρέπει να πορευτούμε.

Link to comment
Share on other sites

η τράπεζα μου έστειλε χθες ένα mail ζητώντας εκτός από το τιμολόγιο να προσκομίσω και μία ασφαλιστική ενημερότητα περί μη οφειλών από τον κατά περίπτωση αρμόδιο φορέα, για είσπραξη χρημάτων από το Δημόσιο. (πρωτότυπη ). Παλαιότερα είχα δώσει σε φωτοτυπία αυτό που μας στέλνει κάθε εξάμηνο το ΤΣΜΕΔΕ, θέλουν αυτό σε πρωτότυπο ξέρετε; Ή πρέπει να τρέχω στο ΤΣΜΕΔΕ τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Από Πειραιώς σας πήραν τηλέφωνο ή τους πήρατε εσείς;

 

κι εγώ ακόμα περιμένω.... και ανησυχώ...Λογικά μαζικά δεν έχουν στείλει τα χρήματα; Δεν μπορώ να φανταστώ ότι το υπουργείο καταθέτει για τον καθένα μας ξεχωριστά...

Link to comment
Share on other sites

η τράπεζα μου έστειλε χθες ένα mail ζητώντας εκτός από το τιμολόγιο να προσκομίσω και μία ασφαλιστική ενημερότητα περί μη οφειλών από τον κατά περίπτωση αρμόδιο φορέα, για είσπραξη χρημάτων από το Δημόσιο. (πρωτότυπη ). Παλαιότερα είχα δώσει σε φωτοτυπία αυτό που μας στέλνει κάθε εξάμηνο το ΤΣΜΕΔΕ, θέλουν αυτό σε πρωτότυπο ξέρετε; Ή πρέπει να τρέχω στο ΤΣΜΕΔΕ τώρα;

 

Αυτό πρωτότυπο, αν ειναι σε ισχύ βεβαια!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.