Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Σας ευχαριστούμε όλους θερμά για την τόσο ανιδιοτελή προσφορά σας και την αγωνία σας να μοιραστείτε μαζί μας τα πλεονεκτήματα του τόσο σπουδαίου σχεδιαστικού πακέτου. Είμαστε βέβαιοι ότι εφόσον με τα πρώτα σας μηνύματα προσφέρετε απλόχερα τόσο σπουδαίες απόψεις, με τα επόμενα θα μας εκ πλήξετε

Link to comment
Share on other sites

Το λοσμικο αυτο κανει 2900Ε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γτ να μην παρω το allplan???

Ή μηπως λογω ΚΕΝΑΚ εχουμε και κανενα λογισμικο που να συνεργαζεται με αυτο και να κανει ενεργειακες μελετες?????????????

Link to comment
Share on other sites

Την τελευταία εβδομάδα με έχει τρελάνει στο Spam.

Καταρχάς αυτό είναι πολύ ενοχλητικό.

Δεν είμαι αρνητική στην ενημέρωση, αλλά όταν έχει κάτι νέο να πει, άντε καμιά υπενθύμιση αν 2-3 μήνες.

Επιπλέον είναι πανάκριβο !!!!

Link to comment
Share on other sites

Το λοσμικο αυτο κανει 2900Ε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γτ να μην παρω το allplan???

Ή μηπως λογω ΚΕΝΑΚ εχουμε και κανενα λογισμικο που να συνεργαζεται με αυτο και να κανει ενεργειακες μελετες?????????????

 

Η τιμή του είναι με προσφορά 2400 ευρώ, αλλά όχι μόνο του.

Συνοδεύετε μαζί με το Energy Building για μελέτη ενεργειακής απόδοσης.

Σε αυτή την τιμή είναι και τα δύο.

 

Έχω το link, αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να το βάλω εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο.

Αλλά έχω ένα διαφημιστικό που δίνουν με προσφορά

α) ΕliteCAD από 2900 το δίνουν 2400

β)EnergyBuilding από 1200 το δίνουν 990

Link to comment
Share on other sites

Tσαμπα πραμα....

 

Θα παρω 3 αδειες χρησεις...

 

Απλα πρεπει να σταματησουν οι κ. Χρηστες του 1 ποστ που γραφονται για να μας πουν ποσο καλο ειναι το προγραμμα αυτο....

Link to comment
Share on other sites

Terry σε παρακαλώ μην τους παρεξηγείς τους ανθρώπους.

Μετά από 30-40-50 χρόνια ζωής ξύπνησαν και είπαν άντε να ενημερώσουμε τον κόσμο για το σπουδαίο λογισμικό.

Που είναι το κακό?

Από κάπου πρέπει να γίνει μια αρχή

Τους ευχατριστούμε

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

 

Cuuuuuuuuult!!!!!!!

 

Μόνο αυτό έχω να πώ!!Με έχουν πεθάνει στο spam κ απορούσα ΠΩΣ βρήκαν το email μου.......:lol:

 

Εγώ για να πειστώ θέλω κ άλλους χρήστες του 1 ποστ να πουν τη γνώμη τους.........καλά ρε παίδες του 1 ποστ, ακόμα τη Βαλκανική μέθοδο του promotion χρησιμοποιείτε?Να γίνω κ εγώ πονηρίδης δηλαδή?

 

Ωραία, γίνομαι πονηρίδης: Χαρίστε 100 δωρεάν άδειες beta full version να σας κάνουμε διαφήμιση.........

 

Ο Χριστός κ Η Παναγία δηλαδή........μα καλά, εδώ σπουδάζουμε marketing,κ αντί να συμβουλευτείτε κάποιον να σας κάνει market entrance ξεκινάτε την παραδοσιακή μέθοδο του Παπά?4 άνθρωποι να ποντάρουν σε λάθος χαρτί για να τραβήξουν τους βλάκες........

 

Δεν έχω να πώ τίποτα για το πρόγραμμα, μπορεί να είναι φανταστικό, αλλά η παρουσίαση μέσα σε αυτό το φόρουμ είναι το λίγοτερο ΓΕΛΟΙΑ,υποτιμάτε τη νοημοσύνη μας.Με ένα αστείο promotion μέσω ενός φόρουμ πιτσιρικάδων νομίζετε ότι θα ''σπάσετε στο τάληρο''?Σε ποιά εποχή ζείτε?Ποιός σας συμβούλευσε πώς να κάνετε business?:lol:

 

Διαβάστε Zimmermann για τις αρχές του ανταγωνισμού σε pure competition conditional market για να δείτε πώς θα κατεφέρετε να μπείτε σε ανταγωνιστική αγορά και θα αρχίσετε να πουλάτε άδειες.........η ΤΟΛ δηλαδή είναι μαλάκες που αφιέρωσαν 1 χρόνο προετοιμασίας marketing ΑΦΟΥ κυκλοφόρησε το ΡΑΦ κ ακόμα ζορίζονται κ ιδρώνουν?

 

Εδώ τον Insoft τον έχω πεθάνει στην κριτική παρόλο που είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από τις παροχές του, θεωρείτε ότι θα μαζέψετε τα λεφτά εξειδικευμένων επιστημόνων τόσο εύκολα??Ακόμα κ εσάς θα σας τσακίσουμε τα κόκκαλα από τη μεριά μας ως καταναλωτές μέχρι να καταφέρετε να πάρετε το μερίδιό σας στην αγορά, ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΣΤΣ?

 

Ήμαρτον, ήμαρτον ,ΗΜΑΡΤΟΝ λέμε........

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxaxaxa

Απορώ π'ως δεν έχει σβηστεί ακόμα αυτό το thread.....

Κάποιοι υποτιμάνε τη νοημοσήνη των υπόλοιπων!!!

Όπως λέει και ο saltapidas.. θα φτιάξω κι εγώ 5 νέους χρήστες, που το 1ο ποστ τους στο φορουμ να λέει ότι ο Στέφανος Ζερβός είναι ο καλύτερος!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D

 

edit: + που βρήκε η elite cad το mail μου και μου έστειλε διαφημιστικό??? μήπως από το φόρουμ???

Μπορώ να το κάνω κι εγώ?? Να μαζέψω δηλαδή όλα τα mail από εδω μέσα και να στέλνω newsletters???

(πολύ δουλειά πάντος.....)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.