Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

@[email protected]

Είσαι θεός!

+1000

 

@ EliteCAD

Μπείτε στο showroom που διαθέτουμε και κάντε προώθηση, δεν απευθύνεστε σε παιδάκια!

 

@ Γιάννης-ιος

-1000 εξαιτίας του σιγονταρίσματος σου!

Δεν τα καταφέρεις καλά στη διαφήμιση, μείνε καλύτερα στα αντισεισμικά σου!

 

 

@ stefanos zervos

.....που βρήκε η elite cad το mail μου και μου έστειλε διαφημιστικό??? μήπως από το φόρουμ???.....

Είναι δυνατόν να αναρωτιέσαι πως βρήκαν το e-mail σου από τη στιγμή που στο Δημόσιο προφίλ σου αναγράφεις το web site σου (http://www.stefanos-zervos.com)?

Από εκεί αν πας στο contact το βλέπεις ([email protected])

Ας μη ρίχνουμε μομφές τόσο εύκολα!

Και φυσικά δεν θα απαντήσουμε σαν Φόρουμ σε αυτονόητα θέματα και για ενέργειες που είναι ξένες προς τη φιλοσοφία μας!

Link to comment
Share on other sites

Σε μερικά threads όπως αυτό... αν βγάλεις τις ιδιότητες & ειδικότητες των συνομιλητών και τις δώσεις σε κάποιον, θα νομίζει ότι τσακώνονται 16χρονα...

Σε πολλές άλλες περιπτώσεις το θέμα θα είχε τακτοποιηθεί με τη μεταφορά στο showroom ή θα είχε προηγηθεί κλείδωμα... εδώ όμως είναι ένα ακόμη thread-εξιλαστήριο θύμα για τη συσσωρευμένη γκρίνια που όλοι έχουμε το τελευταίο καιρό...

Οπως λένε πολλές φορές οι συντονιστές, όποιος δεν θέλει να γράψει, ας μη γράψει...

ή αν υπάρχει μια παράβαση των κανόνων να κλειδωθεί το θέμα ή να διορθωθεί...

Link to comment
Share on other sites

Παράβαση με βάση τους Κανόνες Συμμετοχής δεν υπάρχει, οπότε και γι΄αυτό δεν δικαιούμαστε να κλειδώσουμε το θέμα.

Απλά επειδή ακριβώς κανένας από εμάς δεν είναι βλάκας και καταλαβαίνει τι γίνεται, γι΄αυτό και σχολιάζουμε το γεγονός ότι οι εν λόγω κύριοι νόμιμα (μιας και δεν παραβιάζουν τους Κανόνες) μας θεωρούν ηλίθιους.

 

Επίσης δεν μπορούμε να κάνουμε από μόνοι μας τη μεταφορά στο showroom, διότι έτσι όπως είναι στημένο το συγκεκριμένο promotion δεν συνάδει με τους Κανόνες λειτουργίας του, καθώς λείπουν πολλές χρήσιμες πληροφορίες και φυσικά οι εικασίες ότι "είναι ένα super πρόγραμμα" δεν είναι αρκετές.

Εξάλλου οι πόρτες του showroom είναι ανοικτές οποιαδήποτε στιγμή έχουν τη διάθεση να τις διαβούν οι εν λόγω πωλητές, κάνοντας όμως μια ολοκληρωμένη παρουσίαση όπως ακριβώς τη ζητάμε εμείς.

Link to comment
Share on other sites

@ stefanos zervosΕίναι δυνατόν να αναρωτιέσαι πως βρήκαν το e-mail σου από τη στιγμή που στο Δημόσιο προφίλ σου αναγράφεις το web site σου (http://www.stefanos-zervos.com)?!

 

ilias , και μένα μου ήρθε spam e-mail από την Εlitecad και δεν το έχω ανοιχτό στο forum.

Δεν ξέρω πως ήρθε αλλά τα spam δε τα διαβάζω ποτέ. Κατευθείαν διαγραφή.

Μήπως τα προσωπικά μας στοιχεία ,όπως email , γίνονται αντικείμενο εκμετάλλευσης διαφημιστικών εταιρειών;

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ συνάδελφε spy1551, όπως αναφέρετε και στους όρους χρήσης για τα προσωπικά δεδομένα των μελών:

 

Οι πληροφορίες δεν θα αποκαλυφθούν σε οποιοδήποτε τρίτο χωρίς τη συγκατάθεσή σας.

 

Η email διεύθυνση σας και τα προσωπικά σας στοιχεία μπορούν να παραμείνουν κρυφά από τα υπόλοιπα μέλη, αν το επιθυμείτε. Μπορείτε να καθορίσετε στις επιλογές του λογαριασμού σας αν θα φαίνονται δημόσια ή όχι.

 

Επειδή θεωρώ το ζήτημα κάτι περισσότερο από ευαίσθητο, στο διάστημα των 5,5 χρόνων του Michanikos.gr δεν έχει σταλεί ΠΟΤΕ ούτε ενημερωτικό newsletter προς τα μέλη που να αφορά αλλαγές ή ενημερώσεις για την ίδια την λειτουργία του.

 

Φυσικά, αν και έχει προταθεί, δεν έχει σταλεί ούτε πρόκειται να σταλεί e-mail με περιεχόμενο ενημερωτικό, διαφημιστικό, προσφοράς ή παρουσίασης μέσα από την λίστα επικοινωνίας των μελών του φόρουμ.

 

Επαναλαμβάνω ότι μέσα από το προφίλ σας, μπορείτε να καθορίσετε τις επιλογές και να διατηρήσετε κρυφά προσωπικά σας στοιχεία όπως το e-mail για να αποφεύγεται τέτοιου είδους ανεπιθύμητη αλληλογραφία.

Link to comment
Share on other sites

Kαι μενα μου ηρθε μαιλ...

Αλλα σε λογαριασμο που ΔΕΝ εχω δωσει στο michanikos, αλλα παλιοτερα στο emichanikos......

 

Eλπιζω να σας καλυψα....

Link to comment
Share on other sites

@Τerry , δεν θέλω να πιστεύω ότι έφτασε σε αυτό το σημείο.........

Τα 2.400 δεν είναι και ευκαιρία.

Σίγουρα Allplan και Αrchicad δεν χτυπιούνται σε σύγκριση δυνατοτήτων αλλά μόνο σε τιμή.

Αλλά υπάρχουν και άλλες εναλλακτικές.

1. Αrchline XP με 1.900Ε.

2. Cascados κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου...Εγω ειμαι σιγουρος...

 

Το μαιλ που ειχα δωσει τοτε ειναι αυτο που χρησιμοποιω για τη δουλεια μου και μονο...

 

Μετα το γνωστο φορουμ με εχουν ταταξει στα σπαμ ολες οι εταιριες σχετικες με τον κλαδο...

 

Δεν θυμαμαι αν το ειχα δωσει το μαιλ αυτο στο ΤΕΕ (αλλα δεν νομιζω)...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.