Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ζητήματα φόρτου στις Πολεοδομίες


cv98019

Recommended Posts

Μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα δέχονταν μόνο με ραντεβού. Λογικά τώρα θα έχουν τελειώσει πια τα ραντεβού και για την επόμενη εβδομάδα, οπότε θα δίνουν και απλό πρωτόκολλο, όπως έκαναν πριν να δωθεί η παράταση.

Link to comment
Share on other sites

http://www.poleodomia.gov.gr/Default.aspx?tabid=64

ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ

(ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ)

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΣΥΓΓΡΟΥ 77210 9250201-202 ΠΡ-229 ΤΕΚ-238 ΤΕΟΑ-200 ΕΠΑΕ-244 ΤΕΠΣ-248 ΤΠΣ, ΦΑΞ (210) 9230571

Link to comment
Share on other sites

Σωκράτους μόνο με ραντεβού (και τη μέρα του ραντεβού, στήσιμο από το πρωί για να γραφτείς στη λίστα).

 

Εκεί ήμουν και Τετάρτη και Παρασκευή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.

Κατ αρχην: Τις τελευταιες μερες στο poleodomia.gov.gr , στις διευθυνσεις πολεοδομιων για το Δημο Αθηνων εχουν διευθυνση Ισμηνης 3 και οχι Σωκρατους!!!!

Ξερει κανει γιατι???

Και δευτερον: Ποια η διαφορα μεταξυ Συγγρου και Σωκρατους????? Εγω που θελω να στειλω φακελους τακτοποιησης ταχυδρομικα, θα τους στειλω Συγγρου???

Link to comment
Share on other sites

σωκρατους ειναι δημος αθηνας ...στο λεω χοντρικα μπορεις να το δεις και απο τον χαρτη που υπαρχει στο φορουμε με την δικαιοδοσια πολεοδομιων...

 

συγγρου για δαφνη-ηλιουπολη, βυρωνα , υμηττος

Link to comment
Share on other sites

Από πολεοδομία Δήμου Νικαίας έχει κανείς εμπειρία; Νομίζω δεν δέχονται κάθε μέρα και είναι μόνο με ραντεβού; Εχει κόσμο; Κενές ώρες;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

 

ξέρετε τι γίνεται με Περισσό?? είχα διαβάσει ότι έχουν χαλαρώσει και ότι και 9 να

πας κάνεις δουλεία... ισχύει ακομα??

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.