Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πως πάτε από δουλειά;


maximos75

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 222
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παιδιά τα μέτρα που προωθούνται οδηγούν στην κατάρευση του καπιταλισμού

 

δεν ξέρω ποιό θα είναι το επόμενο σύστημα

και αν αυτή η έξοδος έχει σχεδιαστεί (είναι προγραμματισμένη ή όχι)

όμως θεωρώ πως βαδίζουμε προς τη δυση του Δυτικού πολιτισμου

γυρνάμε σε μεσαιωνικές συνθήκες προ διαφωτισμού

Με τη πορεία που έχει πάρει ο άνθρωπος, το επόμενο ανθρώπινο είδος θα είναι ο

...Νεάτερνταλ! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

κοιμαμαι καθε μερα 3 και ξυπναω 7 και παλι δεν προλαβαινω...τοση δουλεια δεν ειχα ποτε στα 7 χρονια μου....ακομα και κυριακες κανω ραντεβου για να προλαβω γιατι εκει πουχα επιβλεψεις ηρθαν οι η/χ σκασανε και 2 αδειες προσθηκες αλλα ειναι αδειες ρε αδερφε και ολοι τα βιαζονται...και αποτι βλεπω θα ξεκινησω και παλι αν και εχω σταματησει απο το 2009 τις εκτος εδρας επιβλεψεις αναγκαστικα απο το 2011.....

 

ναναι καλα ο υιος μου που μουφερε γουρι αν και δεν τον βλεπω ρε γμτ ;(

Link to comment
Share on other sites

akius αν μoυ επιτρεπεις, μια συμβουλη,

προφανως ο γιοκας ηρθε προσφατα , οποτε ασε κατι και κατα μερος γιατι οι στιγμες με το μικρουλη δεν ξαναρχονται και ειναι λιγες, πολυ λιγες οι ατιμες....

 

φιλικα,

dgt

Link to comment
Share on other sites

3 μηνων ειναι ο φατσας...!!

 

dgt οι φιλικες συμβουλες παντα καλοδεχουμενες και δικιο εχεις και τοχω καταλαβει απλα ποτε δνε εδιωχνα δουλεια και τελικα καποτε ηρθε μαζεμενη.....κοβω εχω παρει 15μερο να περασω αποκλειστικα με την οικογενεια μου,....ενταξει κανα 3 ωρο θασχολουμαι γιατι δεν ειμαι και της καρεκλας...

 

ευχαριστω μυρι ...

απλα γιαυτο δεν προλαβαινω ουτε φορουμ να μπω...

 

το 2011 θωρω οτι βγηκε για μενα σαν βαση....ευχομαι και για τους υπολοιπους συναδελφους το ιδιο

Link to comment
Share on other sites

akius Πληρωνεσαι η εχεις προβλημα με τα φεσια?

 

Να σου πω πως τωρα που θα καταργηθει η εγγυηση του κρατους για τις αμοιβες των αδειων να δεις τι γλεντια εχουν να γινουν...

Link to comment
Share on other sites

φεσια ειχα κατι ασημαντα πουταν σε λογικα επιπεδα επι συνολικου τζιρου φετος 1 φορα ...καπου στο 3% περιπου...φυσικα φορτωσα με τον συγκεκριμενο αλλα που θα παει θα τα πληρωσει αλλου...

 

οσο για τις αμοιβες επειδη συνηθως ο τζιρος μου ειναι επιβλεψεις-αυτοψιες κτλ και λυση προβληματων δεν θα συμπιεστουν.....προσωπικα πιστευω οτι η μελετη θα συμπιεστει πολυ...

απο την επιβλεψη που ξερει ο ιδιοκτητης οτι με σωστη επιβλεψη γλυτωνει λεφτα θα πληρωσει την επιβλεψη...

 

ευελπιστω και με το νεο νομοσχεδιο που λενε οτι επιτελους θα γινει μητρωο κατασκευαστων...

 

 

για να δουμε

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.