Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δωρεάν περιοδικό για Αρχιτέκτονες ''Άνθρωπος + Χώρος''


fkl

Recommended Posts

Δεν ξερω γιατι δεν το χετε παραλαβει ακομα.Εμενα μου το στειλαν μεσα σε 5-6 μερες απο τη στιγμη που τους το ζητησα....

 

Tι μηνα αναγραφει ?? Το περιοδικο κυκλοφορει μονο Μαιο και Νοεμβριο. Λογικα θα πρεπει να αρχισει να αποστελεται σε λιγες μερες !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμένα μου ήρθε

λες να έχει να κάνει με ειδικότητες

 

πάντως για κόλπο με με λίστα δεν πρόκειται

 

να ξέρετε οτι τα έξοδα αποστολής για περιοδικά είναι πολύ υψηλά

για να καταλάβετε αρκετά κλαδικά περιοδικά επιδοτούνται για να ανταπεξέλθουν

Link to comment
Share on other sites

Προφανως εχω λαβει του Μαιου.Δεν εχει να κανει με ειδικοτητες...τι να πω..Πονταρετε στου Νοεμβριου..

Link to comment
Share on other sites

Μη βιάζεστε. Όπως είπε και ο CVENG παραπάνω το περιοδικό είναι εξαμηνιαίο και κυκλοφορεί Μάιο και Νοέμβριο. Το τεύχος του Μαΐου δεν το προλάβαμε και όσοι το έλαβαν θα ήταν απ' αυτά που περίσσεψαν.

Τώρα θα δούμε ποιοι το λαμβάνουν και ποιοι όχι. Φαντάζομαι βέβαια ότι Αρχιτέκτονες και κάτοικοι Αθηνών έχουν προτεραιότητα. Έπονται οι Αρχιτέκτονες εκτός Αθηνών, ακολουθούν οι λοιποί μηχανικοί Αθηνών και τελευταίοι και καταϊδρωμένοι οι λοιποί μηχανικοί εκτός Αθηνών σαν του λόγου μου. :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.