Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διαφορά ΜΜ και ΜΠΔ


Mpampiskal

Recommended Posts

Mη μου τα λες εμενα. Τα ξερω απο πρωτο χερι. Στη "φιλεναδα" σου με τη σαπουνοπερα του μεταπτυχιακου πες τα! Ξαναλεω, η σχολη τα σπαει. Ειχα ειχα βγαλει 17659 και δηλωσα ΜΠΔ σουμπιτος επειδη καποιος υπευθυνος τοτε στο ΚΕΣΥΠ μου χε ανοιξει τα ματια( να ναι καλα ο ανθρωπος ). Ο οποιος συγκεκριμενα ηξερε κ την τοτε κατασταση με τους "μηχανολογους" της κοζανης κ τη μελλοντικη μετονομασια κ οταν τον ρωτησα αν αξιζει, το σχολιο του ηταν ενα σαρκαστικο γελιο. Τωρα ολα τα αλλα περι των ΜΠΔ ειναι απλως γελοια. Κ αν ποτε ειχε κανεις προβλημα με καποιον καθηγητη σε μεταπτυχιακο επιπεδο, μπορει να προσφυγει στη δικαιοσυνη κ οχι στο φορουμ και να κραζει. οσο για την εμμονη των αποφοιτων ΤΕΙ (σημερινων ΑΤΕΙ :-o) να υποβαθμιζουν το ΜΠΔ, υπαρχει μια παροιμια που λεει οσα δε φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 251
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με έβρισες καλέ μου, με είπες φιλενάδα του Βαγγέλη...

Μιλάς εσύ για ειρωνεία, που μπήκες στο φόρουμ μόνο και μόνο για να με ειρωνευτείς? Τόσο άντρας είσαι όμως, τόσα κάνεις...

Βαγγελη, το μόνο που λυπάμαι για σένα είναι ότι είσαι ακόμα τόσο ανώριμος που δε μπορείς να παραδεχτείς το λάθος σου με τον καθηγητή του ΔΠΘ που και καλά δίδασκε ενέργεια αλλά διδάσκει ΣΑΕ... Κρίμα ρε Βαγγέλη, πρέπει από τώρα να μαθαίνεις να αναγνωρίζεις τα λάθη σου, θα σου χρησιμέψει αυτό στο μέλλον σα μηχανικός...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα εγω να προσβληθώ ή όχι?Σε αυτό το φόρουμ με έχουν πεί παιδάκι, μου έχουν πεί οτι δεν έχω @@, και τώρα μου ζητάνε να φερθώ σαν άντρας.

 

Το αντριλίκι μου δεν θα το βγάλω εδώ.

 

ΟΚ ΟΚ!!Έκανα λάθος!!

 

Και πάλι να ξαναπώ, τις συμβουλές εκεί που τις ζητάνε.

Link to comment
Share on other sites

το 'συμπερασματικα ειναι για losers' πραγματικα δεν ξερω πως το εβγαλες...απλα μην αγνοεις το γεγονος οτι οντως δεν ειναι η πρωτη επιλογη..ουτε εγω περασα στην πρωτη μ επιλογη ουτε τωρα που ξαναεδωσα περναω..και τωρα μια λιγο off-topic ερωτηση η φοιτιτικη ζωη στα Χανια ειναι οντως τοσο χαλια οσο λενε?

Link to comment
Share on other sites

Άν την έδωσε για πλάκα οκ αλλά νομίζω πως σοβαρολογούσε.

 

Η φοιτητική ζωή στα Χανιά είναι μια χαρά.Είναι η πιο όμορφη περιοχή της Κρήτης, αν και αραιοκατοικημένη.Το μόνο που με χαλάει εμένα είναι η απόσταση απο την Αθήνα.Μην ακούς που λένε οτι δεν έχουν κλάμπ, καφετέριες, ωραία κορίτσια κτλ...Εγω στα Χανιά έχω βρεί δύο απο τις αγαπημένες μου μπυραρίες.Για μπάρ-κλάμπ δεν μπορώ να σε κατατοπίσω γιατί αν και έχω βρεθεί σε αρκετά, δεν έχω κάποιο μέτρο σύγκρισης γιατί δεν πολυσυχνάζω σε τέτοια μέρη.

Link to comment
Share on other sites

και τωρα μια λιγο off-topic ερωτηση η φοιτιτικη ζωη στα Χανια ειναι οντως τοσο χαλια οσο λενε?

 

Οχι καλή είναι, δε βαριέσαι...

 

Σοβαρολογούσα... Αλλώστε γτ προσβάλλεσαι Βαγγέλη? Είμαστε φίλοι και δε το ξερω?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.