Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νεα εγκύκλιος Ν.3843/10 επιβάλει δημοτικά τέλη, ΤΑΠ στους ημιυπαίθριους [ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ]


gio

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 74
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

βρε παιδια για να μην τρελλαθουμε τελειως,στο ταπ δηλωνουμε και τους ανοικτους η/χ?αφου ειναι βεραντες.ποιος νομος το λεει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Το πήρανε και επίσημα πίσω . Δηλώσεις προ 20λεπτου του υφυπουργού Εσωτερικών πως αποσύρεται η εγκύκλιος και θα ρυθμιστεί σε κάποια άλλη στιγμή στο μέλλον με νομοθετική πράξη .

Link to comment
Share on other sites

http://news.in.gr/greece/article/?aid=1231079041

Τηλεφώνησα στον πελάτη μου να του πω πως την πήραν πίσω και μου λέει «Άσε ρε Γιώργο μου. Με δαύτους δε βγάζεις άκρη. Δεν θα το προχωρήσω». Αυτά

Link to comment
Share on other sites

Off - topic αλλά να δείτε τι θα γίνει όταν βάλουν και τα τέλη από τις ενεργειακές κατατάξεις των κτιρίων...

Link to comment
Share on other sites

Το πήρανε και επίσημα πίσω . Δηλώσεις προ 20λεπτου του υφυπουργού Εσωτερικών πως αποσύρεται η εγκύκλιος και θα ρυθμιστεί σε κάποια άλλη στιγμή στο μέλλον με νομοθετική πράξη .

 

Δε μου αρέσει καθόλου αυτό. Ελπίζω να μην εκδοθεί η πράξη στις 1/3/2011 (εάν δε δοθεί παράταση...)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.