Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατασκευαστικό ερώτημα: Μόνωση Δώματος


Recommended Posts

Μην μπερδεύσαι terry , άλλος είμαι εγώ, δεν έιμαι ο αρχικός ερωτών.

Να είστε πιο προσεκτικοί και περισσότερο σοβαροί στα σχόλια σας, ειδικά όταν έχετε να κάνετε με ιδιώτες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 92
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια χαρα προσεχτικος ειμαι..

Στο ποστ #16 απαντησα...

 

Και σεις φυσικα να ειστε πιο δεχτικοι σε σχολια ανθρωπων που μπορει να εχουν μερικες δεκαδες χρονια πανω σε βιβλια, πανεπιστημια και οικοδομες... (δεν αναφερομαι σε σενα..)

Link to comment
Share on other sites

Τα CE,EN ειναι Ευρωπαϊκά πιστοποιητικά που επιτρέπουν την πώληση και εφαρμογή στην ΕΕ. Εαν δεν έχει τότε απαγορεύεται η εφαρμογή του.

Link to comment
Share on other sites

Μην μπερδεύσαι terry , άλλος είμαι εγώ, δεν έιμαι ο αρχικός ερωτών.

Να είστε πιο προσεκτικοί και περισσότερο σοβαροί στα σχόλια σας, ειδικά όταν έχετε να κάνετε με ιδιώτες.

Καλός εισαι .... 45 μηνύματα εδωμέσα και μιλάς έτσι !!!!!

Φιλοξενούμενος είσαι , λίγος σεβασμός δε βλάπτει!

Link to comment
Share on other sites

Καλός εισαι .... 45 μηνύματα εδωμέσα και μιλάς έτσι !!!!!

Φιλοξενούμενος είσαι , λίγος σεβασμός δε βλάπτει!

 

το οτι ημαστε φιλοξενουμενοι φιλε μου δεν παει να πει οτι ημαστε κ ζωα για να μας μιλατε ετσι.κ δεν καταλαβα ποιος εισαι εσυ που θα μας πεις τι θα κανουμε;ελευθερια λογου δεν εχουμε;ειπα την αποψη μου χωρις να προσβαλω κανεναν οπως κανεις εσυ κ ο φιλος terry.

 

οσο για το "κυριο" terry αν ειδες καλα δεν ειμαι μηχανικος για να τα ξερω ολα αλλα ιδιωτης.΄κ δεν το επαιξα σχετικος ουτε προσβαλα κανεναν.απλα ειπα πως επειδη δεν εχω λεφτα για πεταμα το προιον που ανεφερα λενε πως εχει πολυ απλο τροπο εφαρμογης κ δεν θελει ειδηκο συνεργειο..

 

τωρα οτι καποιος εχει δεκαδες χρονια σε σπουδες,οικοδομες δεν παει να πει οτι θα σκηβω το κεφαλι κ θα νοιωθω μικρος μπροστα του.

 

εγω σεβαστηκα ολες τις αποψεις απλα οταν καποιος μου επιτιθετε απαντω αναλογα κ εισαι τρανο παραδειγμα με τον τροπο που μιλησες απεναντι μου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα τσακωθω μαζι σου...

 

Μπορεις να κανεις οτι θελεις στο σπιτι σου...

 

Ξαναδιαβασε και το ποστ #9 το δικο σου..

Να δεις τον τροπο με τον οποιο μιλας...

Link to comment
Share on other sites

Τα CE,EN ειναι Ευρωπαϊκά πιστοποιητικά που επιτρέπουν την πώληση και εφαρμογή στην ΕΕ. Εαν δεν έχει τότε απαγορεύεται η εφαρμογή του.

 

σας ευχαριστω πολυ κ.Ροδοπουλε για τις απαντησεις σας.παρολο που ειχαμε μια διαφονια στην αρχη της ερωτησης μου,μου απαντησατε σε αντιθεση με τους 2 συναδελφους σας που το πεξαν "εξυπνοι" μπας κ φτασουν τα 11540156120 ποστ κ νομιζουν οτι ειναι οι θεοι κ θα κανουν ΕΔΩ οτι θελουν.κ.myri σε σας απευθυνομαι που εχετε πολλα ποστ κ εχετε το δικαιομα να μιλατε σε αντιθεση με εμας τους τιποτενιους ιδιωτες που εχουμε 45 μονο ποστ..

 

κ.terry κριμα που εισται κ συντονιστης...

 

τωρα μπορειτε να με banαρετε με ελαφρα καρδια....καλυνηχτα σας κ κριμα...πολυ κριμα

 

Δεν θα τσακωθω μαζι σου...

 

Μπορεις να κανεις οτι θελεις στο σπιτι σου...

 

Ξαναδιαβασε και το ποστ #9 το δικο σου..

Να δεις τον τροπο με τον οποιο μιλας...

 

δεν χρειαζετε να το διαβασω γιατι ξερω πολυ καλα τι εγραψα κ πως το εγραψα..αλλος δεν καταλαβαινει μαλλον...το φιλικα δεν σου λεει τιποτα απο κατω;;;;κ δεν ειναι ειρωνικο

εσυ για διαβασε το δικο σου ποστ.ειναι τροπος αυτος συντονιστη;;;αλλα σου εδωσαν αυτη την θεση εδω μεσα κ νομιζεις οτι καποιος εγινες.....να τα χρονια στα βιβλια κ στα πανεπιστημια.με τις υγειες σας.ουτε εγω ασχολουμε αλλο.σας δινω κ αξια

Link to comment
Share on other sites

ειπα την αποψη μου χωρις να προσβαλω κανεναν οπως κανεις εσυ κ ο φιλος terry......

 

εγω σεβαστηκα ολες τις αποψεις απλα οταν καποιος μου επιτιθετε απαντω αναλογα κ εισαι τρανο παραδειγμα με τον τροπο που μιλησες απεναντι μου.

ναι πράγματι μέχρι αυτό το post δεν προσέβαλλες κανέναν, γι' αυτό δεν απευθύνθηκα σε εσένα

αλλά μόνο στον ιδιώτη που έβγαλε γλώσσα αφότου έκανε 45 ερωτήσεις εδωμέσα

 

 

αλλά σου ήταν δύσκολο να μη μας δείξεις και εσυ το επίπεδό σου ... αφότου πήρες την πληροφορία που ήθελες

---

μη βιάζεσαι για το Ban μπορεί να θες και τίποτε άλλο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.