Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με το Software ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ


emnikol

Recommended Posts

Δεν εχω καν διαθεση να ασχοληθω με τα bugs και το crashαρισμα του τεε κενακ των ξεφτεριων εκει στο τεε......θελω ενα λογισμικο που θα τρεχει.....δεν θα χει κουτακια ανενεργα(παλαιο , νεο κτλ) και οταν διορθωνω κατι να ενημερωνεται και να κατεβαζει το flag χωρις να κανω ρεσταρτ............

Εως τοτε μου ειναι αδιαφορο..........

Δεν ειναι δυνατον να κανω α χρονο για την ενεργειακη επιθεωρηση και 10Χα χρονο μεχρι να περασω ενα χμλ.......

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο θέμα κι εγώ. Παλεύω 2 ώρες και βγάζει τα ίδια που αναφέρονται από άλλους.

Επίσης, το ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ βγάζει άλλες καταναλώσεις αν το τρέξω σας διαχειριστής και άλλες αν το τρέξω κανονικά !! Αυτό δεν εξηγείται με τίποτα ...

 

Υπομονή ...

 

 

Παρακαλώ συμπληρώστε την ειδικότητά σας στο profil σας.

Ευχαριστώ, hkamp.

Edited by hkamp
Link to comment
Share on other sites

Kαι σε εμένα μόλις χτύπησε το :

 

Οι αλλαγές στην επιθεώρηση δεν καταχωρήθηκαν εξαιτίας των παρακάτω προβλημάτων:

  • Το αρχείο αποτελεσμάτων δεν έχει το σωστό xml prolog

Η επιθεώρηση δεν μπορεί να υποβληθεί οριστικά εξαιτίας των παρακάτω προβλημάτων:

  • Δεν υπολογίζεται κατανάλωση για θέρμανση, πιθανώς λόγω έλλειψης δεδομένων που σχετίζονται με το σύστημα θέρμανσης
  • Δεν υπολογίζεται κατανάλωση για ψύξη, πιθανώς λόγω έλλειψης δεδομένων που σχετίζονται με το σύστημα ψύξης
  • Η συνολική επιφάνεια είναι μικρότερη ή ίση του μηδενός
  • Η ωφέλιμη επιφάνεια είναι μικρότερη ή ίση του μηδενός
  • Η τιμή των ετήσιων εκπομπών CO2 είναι εκτός ορίων.

Άλλες παρατηρήσεις που δεν εμποδίζουν την οριστική υποβολή:

  • Δεν βρέθηκε το σενάριο υπ' αριθμόν: 2
  • Δεν βρέθηκε το σενάριο υπ' αριθμόν: 3

F: Το αρχείο αποτελεσμάτων δεν έχει το σωστό xml prolog

 

Εύγε για την αναβάθμιση του συστήματος buildingcert!!

Edited by yian
Link to comment
Share on other sites

Παιδια για την επιθεωρηση με το 31 τεε βερσιον , πρεπει να ζηταμε αμοιβη κανα 1000κο για να μπορουμε να ειμαστε βιωσιμοι........εγω τουλαχιστον σε εργατωρες τοσες εχω καταναλωσει..........

Link to comment
Share on other sites

Κι ομως μετα απο 3+ ωρες  και αμετρητα unistall kai install εβγαλα ακρη.......θα γραψω τον αλγοριθμο επιλυσης ν-οστης πολυπλοκοτητας απο το χμλ του τεε στο bc ...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.