Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προσωρινοί Ενεργειακοί Επιθεωρητές


Inzaghi

Recommended Posts

Μάλλον εξετάζονται από τα παλαιότερα ΑΜ προς τα ποιό καινούρια διότι κάναμε μαζί με ένα φίλο την ίδια μέρα και με διαφορά 5 λεπτών (αυτός μεταγενεστερα) τη διαδικασία οριστικής υποβολής και ενώ εκείνος είχε πολύ μεγαλύτερο αριθμό πρωτοκόλλου αλλά και πολύ παλαιότερο ΑΜ, η δική του αίτηση εξετάστηκε από την επίτροπή ενώ η δική μου εκκρεμεί.

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω αρ.πρωτ. 805 κ οριστικοποιηση 17/2 και δεν εχω καποιο αλλο νεο...

Παιδιά, εγώ είχα αριθμό πρωτοκόλλου 2865 και μου λέει ότι εξετάστηκε. Προφανώς λαμβάνουν υπόφιν την ημερομηνία οριστικής υποβολής.

Edited by miltos
Διόρθωση τυπογραφικού
Link to comment
Share on other sites

Κατάσταση Αίτησης:

Εξετάστηκε από ΓΕΠΕΕ.

Αναμένεται έκδοση Υπουργικών Αποφάσεων

Χορήγησης Προσωρινών Αδειών και Απόρριψης Αιτήσεων

 

 

με αριθμό πρωτ. 423

και υποβολή από της 17/02

Link to comment
Share on other sites

Κατάσταση Αίτησης:

Εξετάστηκε από ΓΕΠΕΕ.

Αναμένεται έκδοση Υπουργικών Αποφάσεων

Χορήγησης Προσωρινών Αδειών και Απόρριψης Αιτήσεων

 

αν και δεν εχει αλλαξει η κατασταση στη δικη μου αιτηση τι ειναι αυτο το καινουργιο περι εκδοσεως υπουργικων αποφασεων;τυπικη δεν ηταν η διαδικασια;

Edited by miltos
Διαγραφή τμήματος παράθεσης
Link to comment
Share on other sites

Το χρίσμα δίνεται κατόπιν υπουργικής Απόφασης.

Η ΓΕΠΕΕ εξετάζει, προτείνει αλλά η νομιμοποίηση γίνεται με υπογραφή υπουργού.

Τυπική διαδικασία είναι η απόφαση υπουργού, η εξέταση από το ΓΕΠΕΕ δεν ήταν (πιστεύω) τυπική.

Link to comment
Share on other sites

ισως να εξετασαν πρωτα ,αυτα που ειχαν προφανη μεγαλη εμπειρια και οσα ειχαν αμφιβολια τα εξετασουν αργοτερα........ασχετως με αρ.πρωτ........

το λεω αυτο ,γιατι γνωριζω συναδελφους με υποβολη 17/2 και αρ πρ μικρο που δεν εξεταστηκαν και αλλοι συναδελφοι , με 17/2 και αρ πρωτ μεγαλο εξεταστηκαν.........

Link to comment
Share on other sites

η μονη λογικη εξηγηση που βρισκω ειναι οτι απαντανε πρωτα στα προφανη , ναι ή οχι .........

σε οσα εχουν αμβιβολιες μαλλον θα εξεταστουν αργοτερα...........με την ημ υποβολης και τον αρ πρωτ δεν βγαινει ακρη........

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.