Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προσωρινοί Ενεργειακοί Επιθεωρητές


Inzaghi

Recommended Posts

Μήπως έχει κανείς κάποια ενημέρωση πότε θα εξεταστούν οι νέες αιτήσεις των προσωρινών επιθεωρητών από το ΥΠΕΚΑ ???

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΟΙ ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΣΤΟΥ ΙΕΚΕΜ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Μη γράφετε με κεφαλαία. Δείτε τους κανόνες συμμετοχής.

miltos

Edited by miltos
Link to comment
Share on other sites

panos σε ευχαριστώ πολύ.

Πάντως και εγω προς το παρόν έχω αιτηθεί για προσωρινός επιθεωρητής (από τους πρώτους μάλιστα) και ακόμα τίποτα. Προς εξέταση μου γράφει

Link to comment
Share on other sites

τι θα γινει ρε παιδιά με την 2η προσκληση των προσωρινών ενεργειακών, ποτε θα δουμε φώς? Απάντησαν σε κανέναν ή να περιμενουμε μετα τις 28/2 που λήγει η προθεσμία τελικά?

Link to comment
Share on other sites

Στο ΥΠΕΚΑ πάντως λένε ότι εξετάζουν τις αιτήσεις ανά 10 μέρες. Κρίνοντας όμως από το τι γράφεται εδώ, μάλλον ότι να ναι μας λένε.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα αρχιστε να διαβαζετε καμια ΤΟΤΕΕ, οσοι δεν το εχετε ηδη κανει και εχετε κανει αιτησεις για Προσωρινοι...

Μην κανετε το λαθος που εκανα κι εγω να με ερθει η εγκριση και μετα να φαω ενα μηνα διαβαζοντας μεχρι να ειμαι σε θεση να κανω σωστα την πρωτη μου επιθεωρηση...

Πλεον ενα ΠΕΑ διαμερισματος, παραπανω απο 5 ωρες μαζι με την αυτοψια δε με παιρνει...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Οχι. Πρωτα θα γινεις προσωρινος και οταν μονιμοποιηθεις θα αφαιρεθεις απο το μητρωο των προσωρινων και θα προστεθεις στους μονιμαδες...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.