Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προσωρινοί Ενεργειακοί Επιθεωρητές


Inzaghi

Recommended Posts

πολυ καλές τιμές και φαντάζομαι θα διδάσκουν συνάδελφοι μηχανικοί και διδάκτορες ίσως. Αυτό μάλιστα είναι μια καλή είδηση

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι του Πανεπιστημίου καθηγητές.

 

Τώρα για γκουρού του ΚΕΝΑΚ... μη το ψάχνετε και πολύ. Δε θα βρεθούν και εύκολα.

Λίγοι θα είναι οι τυχεροί που θα πέσουν σε Μαντά, Λάσκο, Γαγλία κλπ. Σε Αθήνα-Θεσ/νίκη.

 

Το καλό είναι ότι η ύλη είναι κοινή και οι εξετάσεις πάνω στην συγκεκριμένη ύλη.

Τώρα, για τις λίγο πιο <<ζόρικες>> απορίες μας, πιο πιθανό είναι να λυθούν σε αυτό το forum απ' ότι από τους διδάσκοντες.

Link to comment
Share on other sites

Αυτές είναι ενέργειες. Η κατάρτιση μέσα απο τα πανεπιστήμια και με λογικό κόστος. Μπράβο στο παν/μιο μακεδονίας για την πρωτοβουλία.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως οι προσωρινοί που δεν θα βιαστούμε, θα πετύχουμε ακόμη καλύτερες τιμές πιστεύω. Καλή αρχή έκανε το Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας

Link to comment
Share on other sites

Πήρα δύο τιμές από ΚΕΚ κοντά μου....οι τιμές του πανεπιστημίου Μακεδονίας Θράκης είναι πάααααρα πολύ καλές, ο πιο φτηνός είναι 25% πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως στη Θεσσαλονικη, μαζευοντας προσφορες μεσω mail απο ΚΕΚ κλπ που κανουν σεμιναρια καταρτισης, εχω παρει τιμες απο 420€ εως 500€...

 

Θα περιμενω κι αλλο να πεσουν οι τιμες κι υστερα να δηλωσω κι εγω... Ετσι κι αλλιως ακομα εξετασεις δεν εχουν καθοριστει οποτε δε βλεπω το λογο να βιαστω...

Link to comment
Share on other sites

Η άδειά σου λήγει τον επόμενο Οκτώβρη, οπότε να άλλος ένας λόγος για να μη βιαστείς.

Edited by miltos
Διαγραφή παράθεσης προηγούμενου μηνύματος
Link to comment
Share on other sites

Απλως το θεμα ειναι οτι δεν ξερουμε μεχρι τον Οκτωβρη ποσες φορες και ποτε θα βγουνε εξετασεις ενεργειακων επιθεωρητων και να μην ληξει η αδεια και δεν προλαβω να δωσω....

 

Οποτε αν προλαβω, μολις ακουστουν ημερομηνιες, θα γραφτω σε γκρουπακι για μαθηματα..

Link to comment
Share on other sites

Οι πρώτες εξετάσεις σύμφωνα με τον προγραμματισμό θα γίνουν τον Φεβρουάριο (μάλλον Μαρτιο το βλέπω...) και κατόπιν ανάλογα με την ζήτηση θα καθοριστεί η συχνότητα επανάληψης τους...

Ετσι αναφέρει η εγκύκλιος που κοινοποιήθηκε στους Φορείς εκπαίδευσης....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.