Μετάβαση στο περιεχόμενο

Λοιπές παραβάσεις - Αναλυτικός προυπολογισμός


Recommended Posts

Πάντως όταν εννοούν τρέχουσες εγώ καταλαβαίνω της πιάτσας!Και γι αυτό τα πουλάκια μου βγάζανε κάτι προϋπολογισμούς τέρατα στην αρχή και όλοι αναρωτιόμασταν!!!!!

Προσωπικά θα πάρω της Myri και θα βάλω κανά ευρώ παραπάνω για να τους πω ορίστε ρε παιδιά παραπάνω έβαλα!Της πιάτσας είναι!!

Edited by jimaros288
Link to comment
Share on other sites

Η διατύπωση είναι τέτοια που σου λέει ουσιαστικά να πάρεις αυτές που είναι στην 8/90.

ssouanis νομιζω οτι η διατυπωση ειναι τετοια που εννοει τις τιμες της αγορας .αν ειναι αυτες οι τρεχουσες).αρκει να μην ειναι μικροτερες απο τις τιμες της 8/90.ετσι το καταλαβα εγω. αλλα αντ" αλλων.οι ιδιοκτητες θα πηγαινουν απο μηχανικο σε μηχανικο για να υπολογισουν το προστιμο.
Link to comment
Share on other sites

ανεξάρτητα από τις τρέχουσες της αγοράς, όντως η διατύπωση σε προτρέπει να παίρνεις τιμές όχι λιγότερες από την 8/90.

Link to comment
Share on other sites

ανεξάρτητα από τις τρέχουσες της αγοράς, όντως η διατύπωση σε προτρέπει να παίρνεις τιμές όχι λιγότερες από την 8/90.

ομως διαφορετικο ειναι το προστιμο με τις τιμες της αγορας και διαφορετικο με της 8/90
Link to comment
Share on other sites

καμία αντίρρηση martha1, απλά αν σου λένε ότι οι ελάχιστες αποδεκτά τιμές είναι της 8/90, δεν είναι λογικό να πηγαίνεις με αυτές για να εξοικονομήσεις για τον πελάτη σου ?

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς.

Όταν κάποιος σου λέει ότι έχεις ως κάτω όριο το τάδε νούμερο και εσένα σε συμφέρει μία χαμηλή τιμή, θα πας με το κάτω όριο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μας έλειπε, να μην μπορούσες να πάς με αυτές του 89

 

Έ ρε τι θα γινόταν, στα ήδη δηλωμένα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.